RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Карьера и Образование

Работа и Образование

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Юрист у податковій


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/12/11 14:30  _prosperous_Отправить письмо > Олег3    2/12/11 17:09Дерево
Олеже, якщо у Вас не має юридичної практики, тоді в податковій Вам буде дуже тяжко, так як зазначив sikamikanico там дуже напружена праця, яка не варта того заробітку, який пропонує держава ))
Щодо Вашого питання
Спеціпальні звання присвоюються, він є посадовою особою, працює порушуючи КЗпП, всі листи, які відправляються поштою, переписка та поїздка до суду за власні кошти. Ще й примусять оформляти щомісячно підписку на періодику та книжки, матеріал в яких тупо здертий з інтернета, яка і дарма нікому не потрібна :)
А так там добра школа емоційних перевантажень, стресових ситуацій, а також будете знати зворотню сторону податкових законів :)

2/12/11 17:25  sikamikanicoОтправить письмо > Олег3    2/12/11 17:09Дерево
там очень плохие условия труда, не стоИт)

2/12/11 17:09  Олег3   Дерево
Шановні, можливо хтось з вас стикався колись з роботою юриста у податковій адміністрації. Цікавить чи є юрист у податковій посадовою особою органу податкової служби, чи присвоюються йому спеціальні звання? Та який взагалі характер цієї роботи?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100