RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Податковий агент

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << 1 2 [3] >>    Всего: 3

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

6/01/12 12:33  Сергей_инвест > Душенька    6/01/12 12:29Дерево
Если я правильно понял Ваше понимание то оно заключается только в:
"нет методики - нет и виконання функцій податкового агента. " Хотя думаю вы лучше меня понимаете, что для контролирующего органа в нашей стране это не аргумент.
А по поводу статьи я уже написал, что это виденья автора статьи и это не обязательно истинна. А писать что все безграмотно и т.п. ... думаю не стоит так делать.

6/01/12 12:29  Душенька > Сергей_инвест    6/01/12 12:22Дерево
Я написала своё понимание вопроса. Относительно статьи - цитата : Якщо торговець ЦП буде комісіонером при купівлі-продажу ЦП, тобто розрахунки не будуть проходити через розрахунковий рахунок торгівця ЦБ, то він таку операцію відобразить в податковій декларації, за результатом цих операцій фізична особа самостійно буде звітуватись до податкової.
комисионер как раз и бедет отчитываться, а вот поверенный ???

6/01/12 12:22  Сергей_инвест > Душенька    6/01/12 12:03Дерево
Бестолковая и безграмотная это хорошо написано ... мне кажется если так рассуждать нужно сначала самому написать свое виденье ...

6/01/12 12:04  Ёж > Душенька    6/01/12 11:47Дерево
"что первый раз судиться?" (С)
так "покращення" - но отнюдь не для оппонентов ГНИ - и в судах наступает (во всех смыслах слова "наступает").

6/01/12 12:03  Душенька > Сергей_инвест    6/01/12 11:39Дерево
ссылка вся бестолковая - абсолютно безграмотная! хотя таких навались в инетовском мире...

6/01/12 11:47  Душенька > Ёж    6/01/12 11:08Дерево
погодите - что первый раз судиться? не виконали згідно Методики яка не існує!!! я должна выполнять функции согласно методики а не просто со всех подряд удерживать - давайте не складывать лапки перед "покращенням вже сьогодні"!!!

6/01/12 11:39  Сергей_инвест > Ёж    6/01/12 11:08Дерево
Уверен, что именно так и будет ... а то что "пока" нет методики это их интересовать будет в последний момент ... к сожалению.
"Оподаткування інвестиційного доходу фізичної особи у 2012 році" - см. на сайте - адрес в профиле

6/01/12 11:08  Ёж > Душенька    6/01/12 10:27Дерево
ИМХО, более вероятен другой вариант :((
Приходят "геологи" и заявляют: "Не исполнили функции налогового агента. Вы должны были удержать(и уплатить в бюджет) 15 (17) процентов от дохода, а после принятия Методики сделать перерасчёт."

P.S. Наш ТЦБ пока операции с ЦБ для ФЛ не проводит...

6/01/12 10:27  Душенька > Сергей_инвест    6/01/12 09:50Дерево
"Методика визначення інвестиційного прибутку професійним торговцем цінними паперами при виконанні функцій податкового агента встановлюється Міністерством фінансів України спільно з центральним органом виконавчої влади, який здійснює державне регулювання ринку цінних паперів." - тут ключевое при виконанні функцій податкового агенту
Как по мне - нет методики - нет и виконання функцій податкового агента. Невозможно просто напросто выполнить данную норму поскольку её выполнение требует применения НЕСУЩЕСТВУЮЩЕГО нормативного акта.

6/01/12 09:50  Сергей_инвест > bazavluk    6/01/12 02:48Дерево
C учетом того как у нас в стране действуют контролирующие органы и как у нас "используют" законы, можно предположить что в разных ситуациях они будут трактовать "как им выгодно". В данном статье изложено понимание автора статьи, это уж точно не истинна. Для этого и есть тема, что б послушать кто как понимаете себе эту проблему. Надеюсь у нас у всех рано или поздно появиться "правильное" понимание ... :)

6/01/12 02:52  bazavluk > bazavluk    6/01/12 02:48Дерево
....

6/01/12 02:48  bazavluk > Сергей_инвест    5/01/12 23:47Дерево
"Якщо торговець ЦП буде комісіонером при купівлі-продажу ЦП, тобто розрахунки не будуть проходити через розрахунковий рахунок торгівця ЦБ, то він таку операцію відобразить в податковій декларації, за результатом цих операцій фізична особа самостійно буде звітуватись до податкової."- це згідно наданого вами посилання...
Але такого в Методиці немає... є тільки про недостатність коштів, тоді податок сплачує фізична особа самостійно.
А от що таке недостатність коштів, як цей термін буде тлумачити податкова?
І цікаво через скільки днів у вас з"являться перевіряючі, якщо ви будете засилати декларації, а сплати податку не буде?

5/01/12 23:47  Сергей_инвест > Скарлетт    5/01/12 22:44Дерево
дублирую , главное что б меня не забанили :)
[censored]

5/01/12 22:50  Скарлетт > GoGo    5/01/12 13:51Дерево
Сегодня общалась с бухгалтером торговца, так они будут работать по методике,( предварительно огласив сумму ндфл клиенту, (во избежание недоразумений), хотя и признают, что это всего лишь проект... И у этой компании не один юрист в штате. Так что, господа,думаю, что надо читать энту методику и выполнять

5/01/12 22:44  Скарлетт > Сергей_инвест    5/01/12 19:16Дерево
Нет там ссылки. Продублируйте, пожалуйста.

5/01/12 19:16  Сергей_инвест > Скарлетт    5/01/12 19:09Дерево
там была ссылка на сайт с информацией по этому вопросу

5/01/12 19:09  Скарлетт > Сергей_инвест    5/01/12 16:51Дерево
не поняла , о чем вы?

5/01/12 16:51  Сергей_инвест > Скарлетт    5/01/12 14:29Дерево
тут есть немного информации по данному вопросу - Внесите адрес сайта в свой профиль
"Оподаткування інвестиційного доходу фізичної особи у 2012 році"

5/01/12 14:29  Скарлетт > GoGo    5/01/12 13:51Дерево
Наверное, каждому заинтересованному нужно получать письменную консультацию от фискалов на этот вопрос. Иначе проблем не оберешься.

5/01/12 13:51  GoGo > Люсьенда    5/01/12 12:18Дерево
повинні...але ж торговця кинули між вогнів - чи то податкова нарахує, чи клієнт засудить...
методику прийняти по логиці неможливо адже вона протирічить закону по налоговому періоду...

5/01/12 13:06  Бдыщъ > Люсьенда    5/01/12 11:05Дерево
А шо методику еще не утвердили?

5/01/12 12:18  Люсьенда > Базавлук    5/01/12 11:33Дерево
а реально можна без тієї методики працювати?

5/01/12 11:33  Базавлук > Люсьенда    5/01/12 11:05Дерево
Проект Методики вже є, навіть з прикладами... схоже на недавно презентований мультік з податківцями)))...
Тільки методика здається написана учнем третього класу, і навіть в прикладах арифметичні помилки...
Кодекс діє, а методику можуть і в кінці року прийняти (наприклад 21.12.12), потім доводь шо ти не баран за весь період з 1.01.12.

5/01/12 11:05  Люсьенда > Базавлук    5/01/12 09:54Дерево
думаю треба активно чекати методику. позвонити "товарищам" які її розробляють

5/01/12 09:54  Базавлук   Дерево
Дуже актуальна тема, але чомусь на форумі взагалі не обговорюється.
Як всім відомо, з 1 січня всі торговці цінними паперами стають агентами... і повинні жорстоко пресувати свою агентуру...
Так от ...
Розкажіть шановні, як Ви всі почали успішно працювати в новому році з фізичними особами?
Методика я так розумію не затверджена, судячи з проекту повна безграмотність і абсолютно відірвана від реальності (ну в принципі як і вся остання нормативка по фондовому ринку).

Ну і ще одне питання по цій темі, що робити бідним селянам (тцп), якщо вони працюють за договором доручення і тут зненацька розрахунок з фізичною особою, його (тцп) як ви в курсі, це взагалі раніше хвилювало, бо все мимо каси... Так от розкажіть, треба тут побори брати чи ні?

Щиро дякую, всхі з Новим роком!

З.І.
Будь ласка висловлюйтесь ясно, з розширеними викладками, а не простими посиланнями на нормативний документ, бо я читати вмію, але останнім часом не можу зрозуміти нормативні документи написані людьми, які насправді не знають що таке фондовий ринок і як нам всім тяжко на ньому працювати та виживати...

Успіхів!!!

Страницы: << 1 2 [3] >>    Всего: 3

Реклама

bigmir)net TOP 100