RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зміна боржника по кредиту у нерезидента і реєстрація в НБУ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/02/15 08:58  kolosОтправить письмо > merdock    13/02/15 17:57Дерево
Мы меняли кредитора, одного нерезидента на другого. Простой договор перевода долга . Все прошло. Уже и кредит отдали.

13/02/15 17:57  merdock > Леприкон    3/03/12 11:44Дерево
всем добрый день,
не подскажете, еще есть возможность перевести долг с реза на другого реза по кредиту от нереза? искал это в п.2.6 как указал Леприкон, но там аткого уже нету.
Спасибо

3/03/12 13:13  MaiklОтправить письмо > Леприкон    3/03/12 11:44Дерево
Дякую за відповідь.

3/03/12 11:44  Леприкон > Maikl    3/03/12 09:46Дерево
1) Этот вопрос уже задавался Вами в другой теме [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] За дублирование можно схлопотать от модератора.
2) Перевод долга между резидентами по кредиту от нерезидента - обычная операция. В 270 Постанове НБУ это оговорено в 2.6. У разі потреби внесення змін до реєстраційного свідоцтва (індивідуальної ліцензії) резидент-позичальник подає до територіального управління такі документи: ....е) лист резидента-позичальника, який отримав оригінал реєстраційного свідоцтва, складений у довільній формі, про зміну резидента-позичальника за договором

3/03/12 09:46  MaiklОтправить письмо   Дерево
Шановні колеги, маю до вас наступне запитання: в наяності є кредитний договір між юридичною особою резидентом України та нерезидентом (ЮО). Кредит чинний, НБУ зареєстрований. Є бажання здійснити перевод боргу на іншу юридичну особу на території України. У славетному положення НБУ № 270 я не знайшов жодних окремих зауважень з цього приводу. Лише п. 1.15. "Національний банк (територіальне управління) здійснює реєстрацію змін до договору на підставі додаткових угод за умови, що розмір виплат за користування кредитом за таким договором з урахуванням додаткових угод не перевищує розміру виплат за максимальною процентною ставкою на дату надходження до Національного банку (територіального управління) пакета документів для реєстрації змін до договору."

Питання: резидент України може здійснити перевод боргу на іншу юридичну особу, уклавши відповідну додаткову угоду (3х-стороння) між боржником, позичальником та новим боржником; і подати цю додаткову угоду до НБу на реєстрацію (який її має провести). Я маю рацію?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100