RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Карьера и Образование

Работа и Образование

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Разъясните этот спор


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/03/12 23:38  сабина   Дерево
Внаслідок вживання молока виробництва ТОВ „Волошка”, яке розповсюджувалось через мережу супермаркетів ПАТ „Тошан”, важкі харчові отруєння отримали більше 20 осіб. Перевищення в десятки разів вмісту консервантів в продукті були виявлені після проведення аналізу його якості. За фактом отруєння співробітниками міськвідділу внутрішніх справ порушено кримінальну справу.
Також постраждалі звернулись до громадської організації „Ліга захисту прав споживачів” із проханням допомогти у стягненні суми матеріальної і моральної шкоди, заподіяної отруєнням. Громадська організація звернулась із позовом до суду, в якому просить стягнути завдану шкоду в рівних частинах з ТОВ „Волошка” та ПАТ „Тошан”
У запереченнях на позов ТОВ „В” вказало, що не вбачає своєї вини у заподіянні шкоди, оскільки після доставки молока в супермаркет не несе відповідальності за його якість.
ЗАТ „Т”, не визнавши позов, послалось на відсутність у нього обов’язку проводити лабораторні дослідження молока на вміст консервантів, а відповідно до товарно - супровідних документів воно відповідало встановленим вимогам щодо якості. Також було звернено увагу суду на відсутність у громадської організації права на звернення до суду, томущо шкода була завдана не їй як юридичній особі, а окремим фізичним особам.
Визначити види правовідносин, що виникли.
Чи наявні у факті отруєння ознаки кримінально караного діяння?
Яка правосуб’єктність громадських організацій щодо захисту в судовому порядку екологічних прав громадян?
Обґрунтувати із посиланням на норми чинного законодавства правові підстави для вимог постраждалих громадян.
Вирішити спір.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100