RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Повернення судового збору в разі укладення мирової угоди


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/12/18 17:16  БолБес > oleg23    13/11/18 15:55Дерево
В какое конкретно казначейство отправлять заявление на возврат СЗ - в городское (Терещенковская) или по районам )по месту нахождения казначейства)?

16/11/18 13:19  ViktorS92Отправить письмо > oleg23    13/11/18 15:55Дерево
Спасибо!

13/11/18 15:55  oleg23Отправить письмо > ViktorS92    13/11/18 08:57Дерево
в казначейство

13/11/18 08:57  ViktorS92Отправить письмо > YANBER    19/06/18 09:38Дерево
Добрый день!
Подскажите пожалуйста, в какую исполнительную службу отравлять определение о возврате из бюджета 50% судебного сбора при заключении мирового соглашения? По месту нахождения суда или ответчика? Или это определение напрямую в казначейство отравляешь как в случае с ошибочно уплаченным сбором, когда оплатил сбор и не подал иск и т.п.?

19/06/18 09:38  YANBER > ursus maritimus    31/05/18 00:19Дерево
Дивіться ст. 7 ЗУ "Про судовий збір" зі змінами:

3. У разі укладення мирової угоди до прийняття рішення у справі судом першої інстанції, відмови позивача від позову, визнання позову відповідачем до початку розгляду справи по суті суд у відповідній ухвалі чи рішенні у порядку, встановленому законом, вирішує питання про повернення позивачу з державного бюджету 50 відсотків судового збору, сплаченого при поданні позову.

{Статтю 7 доповнено новою частиною згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017}

4. У разі укладення мирової угоди, відмови від позову, визнання позову відповідачем на стадії перегляду рішення в апеляційному чи касаційному порядку суд у відповідній ухвалі у порядку, встановленому законом, вирішує питання про повернення скаржнику (заявнику) з державного бюджету 50 відсотків судового збору, сплаченого ним при поданні відповідної апеляційної чи касаційної скарги.

{Статтю 7 доповнено новою частиною згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017}

5. Повернення сплаченої суми судового збору здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної фінансової політики.

31/05/18 00:19  ursus maritimusОтправить письмо > spiker7    20/05/18 21:51Дерево
підстава (НПА)? дякую!

20/05/18 21:51  spiker7Отправить письмо > tankol    19/05/18 12:04Дерево
Розібрався. СУд повертає апелянту 50% судового збору.

19/05/18 12:04  tankolОтправить письмо > ротор1    19/05/18 07:58Дерево
По идее стороны самостоятельно не могут урегулировать вопрос возврата судебного сбора из бюджета.
Суд в определении об утверждении мирового соглашения, которая одновременно является определением о прекращении производства, должен решить решить вопрос о возврате сторонам судебного сбора. Хотя часто этого не делает...

19/05/18 07:58  ротор1 > spiker7    18/05/18 19:53Дерево
Вносите в мировую и условия о распределении затрат на судебный сбор.

18/05/18 19:53  spiker7Отправить письмо > offroad    12/06/12 15:12Дерево
Хто підкаже як повертаються судові витрати при мировій угоді в апеляційній інстанції? За позов у першій інстанції позивачем сплачено 1000 грн. судового збору. Позов задоволено. Відповідач подав апеляцію і сплатив 1500 судового збору. На апеляційному розгляді є домовленість укласти мирову угоду. Кому і скільки мають певернути при затвердженні судом мирової угоди???

12/06/12 15:12  offroadОтправить письмо > Неонила    29/03/12 11:54Дерево
Судья в определении не принял решение об возврате судебного сбора из бюджета (определение об утверждении мирового соглашения). Какие должны быть мои дальнейшие действия?

29/03/12 11:54  НеонилаОтправить письмо > Заплутався    29/03/12 10:15Дерево
простите пожалуста возвращается
статьей 80 Хозяйственного Кодекса предусмотрено следующее:
Припинення провадження у справі
Господарський суд припиняє провадження у справі, якщо:
п.7 ч.1 - сторони уклали мирову угоду і вона затверджена господарським судом.
Про припинення провадження у справі виноситься ухвала, в якій мають бути вирішені питання про розподіл між сторонами господарських витрат, про повернення судового збору з бюджету, а також можуть бути розв'язані питання про стягнення штрафів, передбачених у пунктах 4 і 5 частини другої статті 83 цього Кодексу.
т.е. исходя их положений этой статьи суд должен вынести определение о возврате судебного сбора, кроме того
п. 4.12.Постановления Пленума Высшего хозяйственного суда Украины, от 26.12.2011, № 18 "О некоторых вопросах практики применения Хозяйственного процессуального кодекса Украины судами первой инстанции предусмотривает: " У вирішенні питань розподілу судових витрат необхідно мати на увазі, що за змістом пунктів 4 і 5 частини першої статті 7 Закону України "Про судовий збір" припинення провадження у справі і залишення позову без розгляду тягнуть за собою повернення сплачених сум судового збору"


29/03/12 11:30  НеонилаОтправить письмо > Заплутався    29/03/12 10:15Дерево
в данном случае не возвращается

29/03/12 11:03  avolij > Заплутався    29/03/12 10:15Дерево
неа

29/03/12 10:15  Заплутався > Неонила    28/03/12 16:45Дерево
Тобто, в даному випадку не повертається?

28/03/12 16:45  НеонилаОтправить письмо > Заплутався    28/03/12 16:36Дерево
Стаття 7 Закону України "Про судовий збір"
Повернення судового збору
1. Сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі:
1) зменшення розміру позовних вимог або внесення судового збору в більшому розмірі, ніж встановлено законом;
2) повернення заяви або скарги;
3) відмови у відкритті провадження у справі;
4) залишення заяви або скарги без розгляду (крім випадків, якщо такі заяви або скарги залишені без розгляду у зв'язку з повторним неприбуттям позивача або за його клопотанням);
5) закриття провадження у справі.
2. У випадках, установлених пунктом 1 частини першої цієї статті, судовий збір повертається в розмірі переплаченої суми; в інших випадках, установлених частиною першою цієї статті, - повністю.
3. Повернення сплаченої суми судового збору здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної фінансової політики.

28/03/12 16:36  Заплутався   Дерево
Чи можливо повернути судовий збір в разі укладення між сторонами мирової угоди? (господарський процес)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100