RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Исполнительное производство: оплата судебного сбора

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

19/04/12 16:33  АФ НормаОтправить письмо > Юристик    19/04/12 16:20Дерево
Є така думка, що поки Вам надсилатимуть постанову про відкриття провадження, виконавець вже винесе постанову про арешт майна, і у реєстрах вже будуть відповідні записи. Я думаю Вам відома практика коли обидві Постанови (про відкриття і про арешт)виносяться одночасно.
Тому я б рекомендував не боротися за економію у 300 грн., а закрити питання на стадії, коли жодних негативів бути не може за визначенням.

19/04/12 16:20  ЮристикОтправить письмо > АФ Норма    19/04/12 15:45Дерево
19/04/12 11:11 АФ Норма > Dimatrix 19/04/12 09:22Дерево
(с) Виконання ж у примусовому порядку, може призвести до арештів рахунків, збільшить суму витрат за рахунок виконавчого збору...(с)
Может конечно правильно поскорее пополнить бюджет... Вы рекомендуете уж слишком добровольно. А я о том, что возможно и не заморачиваться срочным пополнением бюджета, а сидеть и ждать постановы от ГИСа, придет постанова, можно добровольно в 7-дней оплатить, а реквизиты будут в приказе. И описанных Вами последствий не будет.

19/04/12 15:45  АФ НормаОтправить письмо > Юристик    19/04/12 15:23Дерево
Хм, щось Ви не те прочитали, ну взагалі то я якраз і рекомендую виконати рішення у добровільному порядку, не доводячи до ДВС.
Ініціативу має проявляти боржник і після отримання Рішення суду варто звертатися до податкової для вирішення питання. Зі своєї практики скажу, що податкова назустріч йшла доволі охоче, що зрештою зрозуміло.

19/04/12 15:23  ЮристикОтправить письмо > АФ Норма    19/04/12 14:10Дерево
Да чего вы пугаете автора арестом и испол.сбором? Есть срок на добровольное исполнение

19/04/12 14:10  АФ НормаОтправить письмо > Dimatrix    19/04/12 13:05Дерево
Звертатися потрібно до податкової за місцезнаходженням Вашої компанії, оскільки саме вона буде передавати справу державному виконавцеві.
За моєю інформацією такими питаннями у податкових займаються управління оподаткування юридичних осіб.
Інша справа, що перехопити справу до її передачі виконавцеві - не так вже й легко.
В будь-якому випадку, рекомендую спочатку погодити з податковою можливість виконання рішення у добровільному порядку, дізнатися за реквізити, здійснити оплату та подати квитанцію разом із супровідним листом до податкової.

19/04/12 13:05  DimatrixОтправить письмо > АФ Норма    19/04/12 11:12Дерево
Да, вы правы. Тоесть данную суму нужно перечислить в налоговую испекцию по месту нахождения ответчика? (заплатить будет не проблема, сума не большая) Постановления гос. исполнителя на данную суму не было.

19/04/12 11:12  АФ НормаОтправить письмо > тат999    19/04/12 11:03Дерево
Як я розумію, мова не йде про виконавчий збір, а про стягнення суми судових витрат у дохід держави на підставі рішення суду.

19/04/12 11:11  АФ НормаОтправить письмо > Dimatrix    19/04/12 09:22Дерево
Доброго дня!
Згідно ст. 8 ЗУ "про виконаче провадження" За виконавчим документом про стягнення в дохід держави коштів або про вчинення інших дій на користь чи в інтересах держави від її імені виступає орган, за позовом якого судом винесено відповідне рішення, або орган державної влади (крім суду), який відповідно до закону прийняв таке рішення. За іншими виконавчими документами про стягнення в дохід держави коштів або про вчинення інших дій на користь чи в інтересах держави від її імені виступають органи державної податкової служби.
Отже бухгалтерія недаремно хвилюється.
Я б рекомендував зв'язатися із податковою та домовитися про добровільне виконання рішення. Виконання ж у примусовому порядку, може призвести до арештів рахунків, збільшить суму витрат за рахунок виконавчого збору, сфокусує на вас додаткову непотрібну увагу з боку ДПС. Не кажучи, що це будуть значно більші витрати часу.

19/04/12 11:03  тат999 > Dimatrix    19/04/12 09:22Дерево
Добрый день! Исполнительный сбор в размере 10% платится в доход государства, если вы в течении 7 дней с момента получения постановления об открытии исполнительного производства в добровольном порядке на погасили долг. Если долг погашен в срок, то никакого судебного сбора вы не платите.

19/04/12 09:22  DimatrixОтправить письмо   Дерево
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, проиграли суд (решение взыскать мат. вред в пользу истца + взыскать сумму судебного сбора в доход государства).
Пришел исполнительный лист - на сумму мат. вреда (для истца).
Как быть с сумой судебного сбора в пользу государства? Как ее платить? (или нужно ждать постановление гос. исполнителя)? А то бухгалтерия переживает, что бы в будущем не арестовали счета...

Заранее спасибо!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100