RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Адвокатский запрос


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/04/13 16:33  Адвокат-2013 > aS`ka    26/10/12 12:24Дерево
"Самый верный признак истины - это простота и ясность. Ложь всегда бывает сложна, вычурна и многословна". Лев Толстой.

Тоже самое можно сказать и об адвокатском запросе по Новому Закону: сложный, вычурный, многословный. Дай запрос + ордер+ свидетельство. + а что за пакет? + а где устав!? + а почему нотариально не заверено?

За этим пакетом теряется простота, ясность и строгость запроса.

Рекомендую использовать опробованный на практике такой запрос:
=========
Директору Пупкыну
Відповідно до п.7 ч.1 ст. 20 Закону України "Про адвокатуру і адвокатську діяльність", якою передбачено право адвоката збирати відомості про факти, що можуть бути використані як докази у справі прошу (пропоную надати) ________________

Відповідь надати в строк до ______________року.

Відмову у наданні відомостей адвокату може бути розцінено як вчинення перешкод до здійснення правомірної діяльності захисника чи представника особи по наданню правової допомоги з притягненням винної особи до кримінальної відповідальності за ст.397 Кримінального кодексу України.

Адвокат

26/10/12 12:24  aS`ka > aS`ka    26/10/12 12:22Дерево
мда..., десять раз вставила текст статті, за що прошу вибачення)

26/10/12 12:22  aS`ka > Кукла_Маша    24/10/12 18:40Дерево
дуже дякую за допомогу!) для себе вирішила йти по принципу "багато - не мало", додам ордер старого зразка.

В продовження теми хочу підняти питання відповідальності за ст. 212-3 КпАП.
Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України "Про інформацію", "Про доступ до публічної інформації", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та "Про засади запобігання і протидії корупції", або на адвокатський запит, запит кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, її палати або члена відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", -
тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -
тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
ст. 255 Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України "Про інформацію", "Про доступ до публічної інформації", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та "Про засади запобігання і протидії корупції", або на адвокатський запит, запит кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, її палати або члена відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", -
тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -
тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
ст. 255
У справах про адміністративні правопорушення, що розглядаються органами, зазначеними в статтях 218 - 221 цього Кодексу, протоколи про правопорушення мають право складати: голова ради адвокатів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя або уповноважений радою член ради адвокатів (стаття 2123 - у частині, що стосується порушення права на інформацію відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність")
Питання суто практичного змісту, якою за чисельністю повинна бути Рада адвокатів регіону, щоб забезпечувати виконання покладених на неї функцій в частині складання протоколів про АП за ненадання відповіді на адвокатський запит.
Кількість адвокатів (джерало блог І.Голованя) є тут [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
І дуже беруть сумніви, чи зможе Рада адвокатів регіону належним чином виконувати свої функції, про які йде мова.

24/10/12 18:40  Кукла_Маша > aS`ka    24/10/12 15:40Дерево
готова подписаться под каждым словом в ответе avp.law) искренне считаю точно так же!

24/10/12 17:32  aS`ka > avp.law    24/10/12 17:07Дерево
Ви маєте на увазі факт звернення клієнта до адвоката, тобто таємниця про особу клієнта?

24/10/12 17:07  avp.lawОтправить письмо > aS`ka    24/10/12 15:40Дерево
Мое мнение, что Разъяснение ВККА будет противоречить Закону с того момента, как будет утверждена форма ордера в соответствии с новым законом. Кроме того, если внимательно прочитать указанное Разъяснение ВККА, то в нем предусмотрено, что ордер может быть также выдан и подписан адвокатом, который работает индивидуально. Использование ордера адвокатом,который как Вы говорите "уполномочил сам себя" является обоснованным, поскольку является мерой по соблюдению адвокатской тайны.

24/10/12 15:40  aS`ka > Кукла_Маша    24/10/12 14:07Дерево
дякую за відповідь!)
і можна я ще трохи Вас потурбую:
1. щодо перехідних положень - ех... В контексті повноважень затверджувати типову форму ордера - Положення суперечить законові. В контексті змісту прийнятих рішень теж не дуже складається: за старим (тобто діючим) зразком ордер видається адвокатським обєднанням, а закон (ст. 26) пише:
Ордер видається адвокатом, адвокатським бюро або адвокатським об'єднанням.
2. Я взагалі, якщо чесно, не розумію такого документа "ордер виданий адвокатом, щоб уповноважити самого себе".
А Ви?

24/10/12 14:07  Кукла_Маша > aS`ka    24/10/12 13:51Дерево
Новий закон, Розділ X, ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ, п. 1. Рішення, інші акти Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України, кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури, що не суперечать цьому Закону, чинні до прийняття відповідних актів органами адвокатського самоврядування, сформованими згідно із цим Законом.
Отже, ордер на ведення справи, (виданий за Зразком, затвердженим Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури, протокол № 6/1 від 17.12.1999 р., Додаток 1, РОЗ'ЯСНЕННЯ Про порядок використання ордеру адвоката від 05.09.08) буде чудовим додатком до Вашого запиту)
Зверніть увагу, саме оригінал ордеру, а не його копія, на відміну від свідоцтва!

24/10/12 13:51  aS`ka > Кукла_Маша    19/10/12 11:59Дерево
Турбує одне питання відносно нового закону:
ст. 24:
До адвокатського запиту додаються посвідчені адвокатом копії свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, ордера або доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги. Вимагати від адвоката подання разом з адвокатським запитом інших документів забороняється.
ст. 26:
Ордер - письмовий документ, що у випадках, встановлених цим Законом та іншими законами України, посвідчує повноваження адвоката на надання правової допомоги. Ордер видається адвокатом, адвокатським бюро або адвокатським об'єднанням та повинен містити підпис адвоката. Рада адвокатів України затверджує типову форму ордера.

Так ось, створення Ради адвокатів України допустимо до 23.11.2012 року. Наразі (наскільки мені відомо) Рада адвокатів не створена, відповідно типової форми ордера немає.
Питання: що додавати до адвокатського запиту? Чи можливо не додавати ордер до адвокатського запиту на тій підставі, що не встановлено його типової форми?
І ще одне:
п.10 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури до повноважень Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури відноситься затвердження зразка ордера, що використовується адвокатом для підтвердження своїх повноважень з представництва або захисту клієнта. Зазначене положення наразі є чинним, водночас таким, що суперечить новому закону.

19/10/12 13:50  kvennОтправить письмо > Кукла_Маша    19/10/12 11:59Дерево
Спасибо большое за разъяснения!

19/10/12 11:59  Кукла_Маша > kvenn    18/10/12 19:30Дерево
Я не вижу в этом нарушения закона, судя по тому, что Вы написали. Речь идет об одном и том же юрлице. Мне кажется, что здесь не получится говорить о "неналежності/ недопустимості доказів". Если ответ на адвокатский запрос имеет доказательное значение в Вашем деле, касается предмета доказывания и получен законным путем (повторюсь, что я не вижу здесь ничего незаконного) он будет иметь доказательную силу. Кроме того, как я понимаю, адвокат истца, получив этот ответ, также ходатайствовал бы о приобщении его к материалам дела.

18/10/12 19:30  kvennОтправить письмо > Кукла_Маша    18/10/12 16:54Дерево
Ответчик - областное(региональное) подразделение ведомства.
Запрос был отправлен в вышестоящую инстанцию этого ведомства(в Киев).Запроса со стороны ответчика не было(это видно из материалов дела).
То есть если по-простому:-начальник ответчика,без всяких оснований отправляет копию ответа своему подчинённому(ответчику) на запрос адвоката истца.

18/10/12 16:54  Кукла_Маша > kvenn    18/10/12 14:59Дерево
Понимаете, ответ на адвокатский запрос - это тоже документ и другие лица могут его получить на основании чего-то, например, такого же адвокатского запроса от адвоката ответчика, запроса суда и т.д.) Для того, чтоб судить, законно или нет, я должна знать, на каком основании этот ответ был предоставлен гос. организацией - ответчику. Вы дали мало информации о том, как связанны между собой гос. организация и ответчик. Это не одно и то же юрлицо, я Вас правильно поняла?

18/10/12 14:59  kvennОтправить письмо > Кукла_Маша    26/04/12 22:19Дерево
Объясните пожалуйста!
В гражданском деле, адвокат истца делает запрос в гос.организацию.
К моменту рассмотрения дела адвокат ответа не получил.А ответчик(учереждение подведомственное этой организации) явился в заседание с копией ответа адвокату.
Законна ли отправка, организацией в которую направлялся запрос, копии адвок.запроса ответчику?

10/05/12 15:38  Agronom0852Отправить письмо > Кукла_Маша    27/04/12 16:42Дерево
Підскажіть хто знає.
Подали адвокатський запит в управління деркомзему з порханням надати інформацію про те, кому на підставі чого, на даний час, належить земельна ділянка площою 123, яка розташована в с. Токмуто, цільове признаення та кадасторовий номкр вказали.

Та управління деркомзему відписало, що в них такої інфи немає, і що це не до них питання.

Так от. Хто знає в яку саме організацію потрібно надсилати такого роду запит.
Дякую за підсказку.

27/04/12 17:46  ФломастерОтправить письмо > Фломастер    27/04/12 17:44Дерево
Уточнение: 10 "дней" едет на ПМЖ в Аргентину.

27/04/12 17:44  ФломастерОтправить письмо > Кукла_Маша    27/04/12 16:42Дерево
Теория уже давно обсуждалась на форуме [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] и по линку в теме - вторая тема. Из постов следует, что такие случаи единичные.

Но я спросил Вас о ЛИЧНОЙ практике. С Ваших слов Вы платите. Т.е. бегаете туда-сюда: банк- суд.

А вот я ПОКА КАТЕГОРИЧНЫЙ - в судебном заседании ( кроме забезпечення ПОЗОВУ) не плачу.

...сижу думаю...а сколько я подал заявлений об обеспечении доказательств за практику? АЖ 2! И то по ст.35-38 ЦПК ( старого) до подачи иска. Но это действительно отвечало духу этой нормы. 1) залив квартиры на 2-м этаже в 15-этажном доме, когда неясно кто ответчик, а перед зимой надо сделать ремонт и была назначена строительная экспертиза. 2) по ДТП - когда неясно кто ответчик: организация, работник, неизвестна страховая, а человеку надо было ездить по работе. К слову - именно потому что экспертизы были назначены судом, хотя и без ответчиков, дела устояли вплоть до ВСУ.

И ещё к слову. В обоих случаях судьи смотрели на меня как на инопланетянина. Как это экспертиза без гражданского дела? Первого убедил Нтилектом, второму показал ухвалу первого:-)

Смоделировал ситуацию когда можно допросить свидетеля в порядке обеспечения доказательств в процессе рассмотрения дела. Тогда надо платить. Это когда Вы заявляете свидетеля. Суд удовлетворяет и объявляет перерыв на 2 месяца. А свидетель через 10 едет на ПМЖ в Аргентину.

27/04/12 16:42  Кукла_Маша > Фломастер    27/04/12 16:04Дерево
Намагаюся подавати докази або заявити про необхідність їх витребування на тих стадіях процесу, на яких вимагає закон.
Стаття 131. Подання доказів
1. Сторони зобов'язані подати свої докази суду до або під час
попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове
засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по
суті.
{ Положення частини першої статті 131 щодо строків подання
сторонами спору доказів у справі визнано конституційним згідно з
Рішенням Конституційного Суду N 17-рп/2011 ( v017p710-11 ) від
13.12.2011 }
2. Докази, подані з порушенням вимог, встановлених частиною
першою цієї статті, не приймаються, якщо сторона не доведе, що
докази подано несвоєчасно з поважних причин.

Однак, коли виникає необхідність зробити це під час СР (а Ви чудово знаєте, що це абсолютно можливо, якщо переконати суддю у необхідності такого документу в справі), я сплачую СЗ наперед або прошу оголосити перерву для подання нових доказів (ч.2 ст. 191 ЦПК).

27/04/12 16:33  Кукла_Маша > Фломастер    27/04/12 16:04Дерево
З моменту набуття чинності відповідним законом - ТАК, і керуюсь при цьому наступним:
Стаття 133 ЦПК. Забезпечення доказів
2. Способами забезпечення судом доказів є допит свідків, призначення експертизи, витребування та (або) огляд доказів, у тому числі за їх місцезнаходженням. У необхідних випадках судом можуть бути застосовані інші способи забезпечення доказів.
Стаття 4 ЗУ "Про судовий збір". Розміри ставок судового збору
2. Ставки судового збору встановлюються у таких розмірах:
13) із заяви про забезпечення доказів або позову - 0,1 розміру мінімальної заробітної плати.
Отже, якщо способом забезпечення доказів є допит свідка, призначення експертизи, витребування документа, то заява про допит свідка, призначення експертизи, витребування документа є заявою про забезпечення доказів.
Стаття 133. Забезпечення доказів
До клопотання про забезпечення доказів додається документ
про сплату судового збору.

27/04/12 16:04  ФломастерОтправить письмо > Кукла_Маша    27/04/12 15:18Дерево
Питання витребування доказів ніколи не асоціювалося з питанням забезпечення доказів, аж поки це не пов`язали з грошима - судовим збором. Ну а коли цей судовий збір іде безпосередньо в судову систему, то звісно потрібно суддям шукати під це законодавчу базу.

Але виникли такі питання.Коли Ви заявляєте під час розгляду справи клопотання про:
- виклик свідка,
- про призначення експертизи,
- про витребування документа,
кожен раз платите наперед судовий збір?

27/04/12 15:27  Кукла_Маша > Фломастер    27/04/12 10:58Дерево
возможно, Вы имели ввиду, что судья может сделать запрос и это, действительно, не облагается судебным сбором. Но проблема в том, что это исключительное право судьи делать такого рода запросы, а также и в том, что на них не отвечают, а вот на определения об обеспечении доказательств - всегда. Думаю, автор темы интересовался действенным методом для получения информации, а не тем, который существует только на бумажке.

27/04/12 15:18  Кукла_Маша > Фломастер    27/04/12 10:58Дерево
Удивлена Вашей позицией и категоричностью! Этого требуют не судьи, а закон. Истребование доказательств является способом их обеспечения, а заявление об обеспечении доказательств облагается судебным сбором. И то, и другое напямую зафиксировано в ГПК. Я не поощряю такую позицию законодателя, но вынуждена следовать ей, и Вы, кстати, тоже)

27/04/12 10:58  ФломастерОтправить письмо > Кукла_Маша    26/04/12 22:19Дерево
да, некоторые судьи пытаются требовать судебный сбор за такие вещи.
Но, Вы как адвокат должны смотреть при этом на судью, как будто ему самому нужна психиатрическая помощь. а Вы поощряете это на форумах:-(

26/04/12 22:19  Кукла_Маша > этотруба    26/04/12 09:44Дерево
Если это в контексте суда, подавайте ходатайство об истребовании соотв. информации,пусть суд выносит определение и они предоставят. Только не забудьте, что это сейчас облагается судебным сбором

26/04/12 22:11  Кукла_Маша > RAlyonaS    26/04/12 11:13Дерево
100%

26/04/12 11:13  RAlyonaS > этотруба    26/04/12 09:44Дерево
Читайте ст. 6 Закона Украины "О психиатрической помощи"

26/04/12 09:51  DraftОтправить письмо > этотруба    26/04/12 09:44Дерево
На такой запрос не ответят и адвокату

26/04/12 09:49  РумкаОтправить письмо > этотруба    26/04/12 09:44Дерево
такой запрос, может сделать только адвокат, более того, к данному запросу прилагается копия адвокатского сивдетельства.

26/04/12 09:44  этотруба   Дерево
надо сделать адв запрос в психбольницу чтобы узнать находился ли человек на учете в психбольнице. может ли этот запрос сделать мой представитель который не есть адвокатом - не имеет лицензии на это дело, просто представитель? могу ли я сделать такой запрос сам? или надо чтобы именно адвокат его делал?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100