RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Судебный сбор или препятствие для защиты прав граждан

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

5/05/12 09:05  Шамрат > abbat    4/05/12 09:37Дерево
ст 80 ЦПК
п.10) у позовах, які складаються з кількох самостійних вимог, - загальною сумою всіх вимог.
Отже я вказав суму позову складаючи всі позовні вимогит в одну сумму та сплатив однією квітанцією визначаючи 1% від загальної сумми позову!

4/05/12 09:37  abbatОтправить письмо > shamrat    3/05/12 23:22Дерево
то что за каждое требование платить отдельно, то это так, тут обсуждать нечего, а вот то, что три или сколько-то платежек должно быть, то это глупость конечно...

4/05/12 09:20  Grandfather ColdОтправить письмо > shamrat    3/05/12 23:22Дерево
1. посмотрите внимательно ст. 80 ГПК - отвечает размер уплаченного вами сбора установленному законоадтельством?
2. попробуйте обжаловать в апелляцию

3/05/12 23:22  shamratОтправить письмо > shamrat    3/05/12 22:52Дерево
вот доводы судьи (оставления иска без движения:
позивачем заявлені вимоги про стягнення неустойки ???? грн, відшкодування збитків ??? грн, та відшкодування моральної шкоди ???? грн. - тим самим заявлено три вимоги майнового характеру. Проте надано одну квитанцію про сплату збору вимогою на сумму ??? грн. - (насправді це 1% від ціни позову)
Суду позивач повинен надати квитанції у розмірі 214,60 грн за кожною вимогою окремими платіжними документами....

Вот смотрю ЗУ ПРО судовий збір ну не вижу я чтоб позивач сплачував за кожну вимогу окремо!

3/05/12 22:52  shamratОтправить письмо   Дерево
вже неодноразово я зіткнувся зі складнощамі пов'язаними щодо сплати судового збору. Справа в тому що я формую квітанцію - повідомлення про сплату судового збору використовуючи ресурс сайту Євпаторійського міського суду, заповнюючи необхідні графи. Потім роздруковую та сплачую через установу банку. Але вже втреттье отримую ухвали про залишення позовних заяв без руху, тому що не правільно сплачено судовий збір (немає вказівки коду операції, та не повно вказані реквізити суду). Вважаю доцільним довести до вашого відома про необхідність вжити заходів вдосконалення єлектронного формування повідомлень-квитанцій по сплаті судового збору громдянами яки звертаються за захістом своїх прав до Євпаторійського суду.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100