RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря - нерозкриті нюанси


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/10/17 15:59  sinchuk > Румкото    2/10/17 15:29Дерево
чисто процесуально вони не можуть сьогодні прийти

2/10/17 15:29  Румкото > Ydjen    25/05/12 13:50Дерево
Товариство, яка сьогодні ситуація з цими викидами? Прийшли на підприємство екологи, вимагають дозвіл на викиди в повітря, погрожують штрафами. На підприємстві власна невеличка котельня у якій встановлено 2 сучасних газових котла для опалення офісних приміщень. Невже на них потрібно отримувати ще й якісь дозволи?

25/05/12 13:50  YdjenОтправить письмо > Ydjen    24/05/12 13:40Дерево
Ситуаціянаступна: відповідно до п. 2 Постанови КМУ від 13.12.2001 р., державнийоблікведеться з метою:
- забезпеченя державного контролю;
- РЕГУЛЮВАННЯ ВИКИДІВ;
Тобто, на мою думку регулюванню, яке здійснються на підставі ст. 11 ЗУ "Про охорону атмосферного повітря" підлягають ті викиди які згідно п. 4 Постанови підпадають під критерії, що визначені п. 2 Інструкції "Про порядок та критерії взяття на державний облік об'єктів ..." від 13.12.2002 р. № 117.
Моя суб'єктивна точка тлумачення законодавства - викиди на З/Б в А/П стаціонарними джерелами потрібно отримувати дозвіл тільки тоді, коли такий об*єкт підпадає під критерії і державному обліку. А це може означати те, що коли інспектори вимагають отримати дозвіл на газовий котел, мангал, буржуйку і тд. (дозвіл то безкоштовний, а от сама документація для його отримання від 17 і до тисяч) іх можна послати ... вивчати законодавство. Агов, єксперти форуму відізвіться, питання зараз стоїть дуже гостро!

24/05/12 16:14  YdjenОтправить письмо > Ydjen    24/05/12 13:40Дерево
Rossi, abbat - ви де?

24/05/12 13:40  YdjenОтправить письмо   Дерево
На форумах при обговоренні питання необхідності отримання дозволу на викиди З/Б із стац. джерел в атмосферне повітря часто ссилаються на судовупрактику [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] як на аргумент в непотрібності отримання такого. Але хочу привернути увагу мислячих людей на те, що в наведеній судовій практиці не розглядається питання про РЕГУЛЮВАННЯ ВИКИДІВ З/Р ІЗ СТАЦ. ДЖ. В АТМОСФ. ПОВІТРЯ ст. 11 ЗУ "Про охорону атмосф. повітр." (можливо я не правий, аргументи далі).
Як буває при перевірці дотримання вимог природоохоронного законодавства - приїжають два інспектори з ДЕІ і кажуть, що у вас є побутовий газовий котел, що має трубу, з неї іде дим, тобто викиди З/Б в Атмосфор. повітр. здійснюються без дозволу що є порушенням ст. ЗУ "Про охорону атмосферного павітря". Дають припис і наголошують, що на підставі ст. 11 ЗУ "Про охорону атмосферного павітря" і Методики "Розрахунку розмірів відшкодування збитків, які заподіяні державі врезультаті наднормових викидів..." від 10.12.08 №639 в результаті господарської експлуатації у вашому кафе газової плити чи котла з вас буде стягнуто щей штраф за попередні три роки експлуатації таких об'єктів!
Але, в розумінні ДЕІ Еколог. Управління виходить, що галузі охорони атмосф. повітр. панує тотальна зарегульованість, що ставить під питання ведення малий бізнес взагалі!
Хто розуміється в даному питанні і готовий вступити в дискусію в правовому полі?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100