RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Политфорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Герой України

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

26/04/13 18:40  sorokan > panch    28/05/12 15:23Дерево

28/05/12 15:23  panch > sorokan    28/05/12 15:13Дерево
чесно - дізнався про таку людину оце щойно від Вас.
мубудь дійсно була достойна людина. земля йому пухом.

28/05/12 15:13  sorokan > panch    28/05/12 13:55Дерево
Справа загалом то і не в замках
«Ми мали договір із Міністерством закордонних справ. Передали їм 30 речей, уже виставляємо їх років 15. Одну річ уже вкрали: ми підняли галас, треба шукати! Бо як із МЗС можна вкрасти картину?» [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Будемо презюмувати, що замок ми віддали в надійні руки. Приблизно так [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
А що робити з музейними фондами. Продати і виплатити зарплату вчителям і медикам.
Возницький був еталоном самопожертви. Він повністю віддавався справі. Це людина яку варто наслідувати. Це приклад для для службовців, яким варто часом відірвати м'яке місце з крісла та зробити щось корисне не лише для себе.
Створюючи дану тему, я не хотів вирішити якихось глобальних питань, однак мав на меті донести до більшого кола людей роль цієї постаті для України.

28/05/12 13:55  panch > sorokan    28/05/12 13:41Дерево
то просто питання дотримання умов довготривалої оренди
в нас взагалі з тим проблеми і без замків
ІМХО все ж у замка має бути власник, якій по закону не має права робити те то і тето, що б суперечило історичній цінності обєкта
власник може отримувати дохід з квиткив, здачі під якісь урочисті заходи, та хоч би і готелю.
щось з того іде у кишеню власнику щось на пібримання споруди у належному стані. та він у цьому і сам зацікавлений, бо хто буде в руїни ходити

28/05/12 13:41  sorokan > panch    28/05/12 13:05Дерево
Я і не казав що туди не впускають.
В Англії замки і були у приватній власності, ніхто їх державними не робив. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Ну продавати це переборчик... В оренду можна, з умовами, обмеженнями, але залишається питання хто ж буде цього дотримуватись
В Україні дохідність від бізнесу повинна становити не менше подвійної ставки кредиту (а в нас це не менше 50%) і якщо для цього доведеться помалювати замок в рожевий колір і зробити там Діснейленд, то отримавши такий в оренду чи у власність перешкод вже не буде.

28/05/12 13:05  panch > sorokan    28/05/12 12:53Дерево
в Паланок пускають
власник сам же впершу чергу зацікавлений шоб люди купували квитки і туди ходили
держава то шо я бачу і є найбільший крадій і роздірібаншік.
я все ж бачу в тому перш за все туристичний бізнес.
от цікаво що в Європі? не досліджував, але не здивуюся шо там то в приватній власності
ось будь ласка - хоч зараз купуйте:
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
мабуть там є і спеціальні умови купівлі. ну там не змінювати історичний вигляд підтримувати у стані і т.п.

28/05/12 12:55  sorokan > sorokan    28/05/12 12:53Дерево
В нас ж як. Головне взяти грошей в спонсорів і ще якийсь тендер провести)

28/05/12 12:53  sorokan > panch    28/05/12 12:35Дерево
"Борис Возницький, директор Львівської галереї мистецтв:
- Я вважаю, що передача замків в оренду приватним особам незаконна. Є указ Президента України про замки, які не підлягають приватизації. Придумали, що будуть здавати в оренду, а це ніби не є приватизація. Віддають «Паланок» в оренду на 46 років. А це ж два покоління людей зміниться. Ніхто в замок не зайде й бачити його не буде.
В Україні є всього 24 замки. Ми не можемо їх здавати в приватні руки. Хіба держава не може забезпечити реконструкцію такої малої кількості об’єктів? На Закарпатті ж замків всього три. Сам Мукачівський замок є в нормальному стані, хоча звісно, в Україні є й кращі.
Нам от, наприклад, дали працювати в Золочівському замку. Ми відкрили там відреставрований історичний об’єкт і в цьому році вже заробили 500 тисяч гривень. Але це ж тільки початок. Аби держава давала стартові кошти, то замки самі б на себе заробляли…"
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

28/05/12 12:35  panch > sorokan    28/05/12 12:02Дерево
я все ж припускаю достатньо трошки щедрості одного олігарха середньої руки
он Фірташ вирішив рідну Ниву фінансувати. а на Тернопільщині чи не найбільше замків...
угорці на свій Паланок видали 1000 000 форінтів. наче ж допомогло.

28/05/12 12:02  sorokan > panch    28/05/12 11:44Дерево
Думаєте вдасться спочити в мирі, коли справа всього життя почне руйнуватись, а чомусь мені уявляється, що так і буде.

28/05/12 11:54  sorokan > ОК АКА Олюня    28/05/12 11:41Дерево
Хто ж тепер буде берегти це все врятоване Возницьким?
Думаю людей, які зможуть написати якийсь "Акт списання", якоїсь картини чи ікони на тисяч так 100 Євро буде багато.
Розказували історії про те, як "люди" приїзджали "вирішувати питання" в Возницьким. Починалось з того, що вимагали показати їм "справжнього директора", бо немогли повірити, що Герой України, який має у свому віданні майна на 30 Млрд Євро копає траншеї, фарбує статуї, ремонтує дахи. Доречі, одного разу Возницький потрапив до лікарні, бо впав з даху Золочівського замку, коли його ремонтував.

28/05/12 11:44  panch > sorokan    28/05/12 10:24Дерево
r.i.p.

28/05/12 11:43  sorokan > sorokan    28/05/12 11:15Дерево
"Ми зробили це десь півроку тому, і люди стоять туди в черзі по три години. Музей уже заробив мільйон.
....
- У мене були гроші на спецрахунку – це ті гроші, які ми заробили. Є державний закон – ці гроші ніхто не має права зачіпати. Ними розпоряджаюся я – я можу купити на них якусь картину, щось іще. Ці гроші забрали – шість місяців тому. А в мене стоїть транспорт – треба шістсот гривень на техогляд, він його не пройшов. І таких проблем зараз багато, і ми не знаємо, як їх вирішувати."

28/05/12 11:41  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > sorokan    28/05/12 11:15Дерево
У давнину художники-живописці інколи на картині залишали власний автопортрет. Якби Борис Возницький був тільки художником, йому доводилося б залишати свій образ на дуже багатьох творах, приналежних до різних епох і стилів...

А воно так і є: образ славнозвісного і невтомного майстра – МайстраЧасу – промовляє до нас, його сучасників, друзів, учнів, проглядаючи з брами кожного відбудованого замку, кожної реставрованої картини, кожної сторінки збереженого Ним рукопису. І кожна парсуна пана Бориса посміхається добрим, обнадійливим усміхом. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

28/05/12 11:15  sorokan > sorokan    28/05/12 10:24Дерево
"Запитання від Мирослави та Ігоря: Пане Борисе, чули про Вас неймовірні речі. Що в свої 83 роки Ви їздите за кермом, а Львів без Вас і Вашого капелюха не був би Львовом.

Б.Возницький: Ну, за кермом я їжджу. Мені треба працювати в замках. Шофера я не можу тримати, бо я людина незалежна."

28/05/12 10:24  sorokan   Дерево
Передмова
Розповів мені цю історію, знайомий коваль, якого попросили допомогти з реконструкцією Підгорецького замку, на що той погодився.
Приїхавши монтувати грати на вікна, з тією людиною, яка його про це попросила, вони пішли шукати керівника цього замку. Неподалік місця де проводились повинні були проводитись ремонтні роботи (там лежали пісок, каміння...) з лопатою порався доволі старий чоловік, сам, без жодної допомоги, а година ще була рання(близько 06.00). Підійшовши до нього, вони спитали у дідуся, де можна побачити керівника цього замку, а коли той повернувся, то побачили на грудях старого зірку Героя України, тоді і зрозуміли, що це Борис Григорович Возницький. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

25 травня 2012 року відбувся похорон Бориса Возницького.
Ввечері ж , я вирішив глянути шоу Сави Шустрого, від початку якого, я був посто вражений. Зміст його початку був приблизно таким. Першою подією, яку відвзначили була смерть матері Блохіна, наступною - смерть тестя Тимошенко. Після такого початку я очікував розповіді про поховання Бориса Григоровича, однак після того як присутні висловили співчуття, Шустрий відразу перейшов до то, що такого ж там такого сказав Литвин.
Невже смерть мами Блохіна і тестя Тимошенко - події такого великого значення, а смерть Героя України - взагалі не заслуговує уваги?!!!!!!!
Для тих, што можливо не знає, хто такий Борис Возницький, це людина стараннями якої відновлено Олеський, Золочівський, Свіжський замки, тривала реконструкція інших (зокрема Підгорецького). Це людина, якій вдалось зберегти та врятувати від вивезення за кордон близька 30 000 мистецьких та історичних цінностей. Завдяки йому був створений музей Пінзеля. Брав участь у створенні Мистецького Арсеналу. Сам Возницький присвятив своє життя спасінню пам'яток історії та мистецтва.
Вартість майна, якою відав Бориис Григорович, оцінювалась близько 30 мільярдів євро. Під-час автокатастрофи 23 травня 2012р., він знаходився у автомобілі ВАЗ 2104. Проживав у 2 кімнатній квартирі Львова, іншого нерухомого майна, автомобілів та інших особливих цінностей не мав.
Для чого я підняв цю тему?
Судіть самі.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100