RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

реорганізували ВАТ в ТДВ з неправильною реєстрацією + померлі акціонери ВАТ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/07/12 12:42  Райсільгосп   Дерево
Знаю, що схожі теми тут популярні, але нічого конкретно з цього питання не знайшов.

В 1995 році в ході приватизації із "Райсільгосптехніки" було створене ВАТ. В квітні 2011 р. ВАТ перетворено на ТДВ. У ВАТ було приблизно 50 акціонерів. Із них 40 чоловік жодного разу не приймали участі в загальних зборах ВАТ, в тому числі у зборах, скликаних для реорганізації ВАТ у ТДВ. Загальні збори ТДВ ще жодного разу не проводилися.

Коли відбувалася реорганізація, переважна частина акціонерів ВАТ не зверталася із заявою про заміну акцій на зобов’язання. Проте всі акціонери без виключення внесені в статут ТДВ як учасники. Тут начебто ніяких порушень немає.

Тепер - найцікавіше. Державна реєстрація реорганізації відбулася таким чином: нову редакцію статуту ТДВ із переліком 50 учасників зареєстровано. Однак в картках не було змінено складу засновників (учасників), і тому зараз у держреєстрі рахується єдиний засновник/учасник ТДВ - Регіональне відділення Фонду держмайна.
Один із учасників, записаних у статуті, продав свою частку іншому учаснику. Треба провести держреєстрацію зміни складу учасників. А ніякого складу немає - є тільки один учасник - ФДМ.
Почали збирати відомості про учасників, щоб привести держреєстр у відповідність фактам. З’ясувалося, що приблизно 20 акціонерів на час реорганізації були померлими. Частина правонаступників оформили спадщину, але звертатися до ТДВ для переоформлення власності на частку не хочуть. Частина отримали спадщину по заповіту, в який вписано акції ВАТ, але не частки (що логічно). Частина успадкували від колишнього акціонера "все майно в рівних долях кожному" по 2-3 братів та сестер, і оформляти частку хоче тільки один із правонаступників.

Для врегулювання ситуації із правонаступниками власник 80% частки ТДВ пропонує такі варіанти:

1). Проводимо загальні збори. Приймаємо рішення про формування частки нерозподіленого капіталу ТДВ, куди включаємо частки всіх, хто не писав заяву про отримання зобов’язання про видачу частки замість акцій. Приймаємо нову редакцію статуту, куди вписуємо тільки тих, хто переоформив акції на частку. Протягом року зменшуємо стат. капітал на розмір нерозподіленої частки.
2). Призначаємо загальні збори. Виключаємо всіх, хто не прийшов на загальні збори, за невиконання обов’язків.
3). Оскільки для державної реєстрації ТДВ треба список учасників з адресами і ід.номерами, то надсилаємо на відомі нам адреси акціонерів ВАТ листи з вимогою повідомити такі відомості. Призначаємо загальні збори. Всіх, хто не виконав вимогу, викладену в листі - виключаємо за перешкоджання у досягненні статутних цілей ТДВ.

Мені не подобається жоден варіант. Підкажіть, будь ласка, як законно вирішити питання щодо акцій та часток померлих акціонерів та учасників товариства?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100