RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

як стягнути компенсацію на підставі виконавчого листа у випадку коли у юр.особи відсутні р/р

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

9/08/12 18:57  Qwer1Отправить письмо   Дерево
Мене поновили на роботі, зобов"язали рай.суд виплатити мені компенсацію за час вимушеного прогулу. Я є стягувачем по виконавчому листу, а районний суд - являється боржником. Я направила виконавчий лист до відділу примусового виконання рішень, ав ідділ направив виконавчий лист до райсуду (оскільки вони вказані боржником), але райсуд надав відповідь, що у них немає рахунків і відсутнє майно. Тепер виявляється, що стягнути кошти неможливо, і відділ примусового виконання збирається закривати виконавче провадження. ТУ ДСА відмовилося сплачувати компенсацію, оскільки вони не вказані боржником. ТУ ДСА не приймало участь у розгляді моеї адміністративної справи про поновлення на роботі. Хоча коли було негайне виконання, ТУ ДСА сплатило добровільно кошти за один місяць, хоча у виконавчому листі на негайне виконання ТУ ДСА теж не було вказано боржником. Як діяти далі? Чи можна сторону виконавчого провадження (райсуд) замінити на ТУ ДСА? (в порядку КАСУ)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100