RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Можливість визнання відмови від договору неправомірною.


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/08/12 13:41  bancha_t   Дерево
Коротка фабула.
Між сторонами укладено договір підряду. Умовами договору, як і ч. 2 ст. 320 ГК, передбачено можливість замовника відмовитись від договору в односторонньому порядку у разі, якщо підрядник вчасно не розпочне роботи своєчасно або виконує їх настільки повільно, що їх закінчення у строк стане явно неможливим.
Порушення строків фактично мало місце, але вини підрядника в цьому не було (виявлені дод.роботи, відстуніть фронту робіт, затримка в підписанні актів (по кілька місяців, по півроку) та оплаті). У зв"язку з цим підрядник призупинив роботи до моменту прийняття фактично виконаних робіт та їх оплати, Про все наявне листування.
Наразі із замовником виникає спір про розір боргу, останній самовільно, без попредження, розпочав роботи на доручених нам об"єктах, в т.ч. тих, де роботи виконані частково та не прийняті ним. На нашу вимогу підписати акти, провести розрахунок та призупинити виконання робіт на наших об"єктах, відповів відмовою від договору на підставі ч. 3 ст. 651 ЦК та пункту договору.
Таку відмову ми вважаємо неправомірною, оскільки з нашого боку порушення не було, жодних претензій щодо порушення строку виконання робіт ми не отримували, як і попереджень про його розірвання.
Однак, відповідно до ч. 3 ст. 651 у разі односторонньої відмови договір є розірваним з моменту отримання нами такого повідомлення.
Нам же необхідно, щоб договір був таким, що не розірваний. Чи можлива така вимога у позові: Визнати неправомірною відмову від договору/ зобов"язати виконати договір/ визнати договір таким, що діє?
Не бачу можливості такої вимоги у ст. 16 ЦК..... Хоча по суті своїй це є логічним. Практику знайти не можу. Зустірчала лише вимоги про розірвання договору.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100