RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи потрібно зараз мати ліцензію для здійснення в Україні будівництва I - III категорії складності?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/09/12 15:10  pecin   Дерево
Шановні!

Після змін, які були внесені постановою Кабінету Міністрів України від 27.02.2012 № 148 до постанови Кабінету Міністрів України від 05.12. 2007 № 1396 “Про ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури”, та які набрали чинності 01.03.2012, дія порядку ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, стала поширюватися тільки на будівництво об’єктів архітектури, які за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання належать до IV і V категорії складності.

Тобто, з 01.03.2012 порядку ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, які за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання належать до I чи II, чи III категорії складності, не існує.

Чи потрібно зараз суб’єкту господарської діяльності мати ліцензію для здійснення в Україні господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єкта архітектури, який за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання належить до I - III категорії складності ?

Чи ліцензується зараз в Україні інжинірингова діяльність у сфері будівництва, зокрема діяльність генерального розробника у проектуванні, чи діяльність генерального підрядника у будівництві, чи діяльність по розробці проекту виконання будівельних робіт? Якщо так, то чи залежить необхідність отримання ліцензії на виконання інжинірингової діяльності у сфері будівництва від складності архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання створюваного об'єкту архітектури?

Чи ліцензується зараз в Україні діяльність з проектування об'єктів архітектури? Якщо так, то чи залежить необхідність отримання ліцензії на виконання проектування об'єктів архітектури від складності архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання створюваного об'єкту архітектури?

Заздалегідь вдячний за Ваші відповіді.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100