RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Можно ли вернуть судебный сбор при прекращении производства по делу в соответствии со ст. 80 ХПК?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/10/12 16:42  SaloedОтправить письмо > Ruslan1987    11/10/12 16:23Дерево

11. Статтею 7 Закону врегульовано загальні питання повернення сплачених сум судового збору, в тому числі визначено підстави такого повернення, яке здійснюється за ухвалою суду. Зокрема, сума судового збору підлягає поверненню у випадках, зазначених у таких нормах ГПК:
частині четвертій статті 22 (зменшення позивачем розміру позовних вимог); у цьому разі судовий збір повертається в розмірі переплаченої суми.;
частині другій статті 435 (повернення заяви про вжиття запобіжних заходів);
частині першій статті 63 (повернення позовної заяви);
частині першій статті 97 (повернення апеляційної скарги);
частині першій статті 1113 (повернення касаційної скарги);
частині четвертій статті 11120 (повернення заяви про перегляд судових рішень господарських судів);
частині шостій статті 113 (повернення заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами);
частині четвертій статті 1222 (повернення заяви про скасування рішення третейського суду);
частині четвертій статті 1228 (повернення заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду);
частині першій статті 63 (відмова у прийнятті позовної заяви);
частині першій статті 81 (залишення позову без розгляду), крім випадку, коли позов залишений без розгляду у зв'язку з повторним неприбуттям позивача;
частині першій статті 80 (припинення провадження у справі).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
(Лист, Вищий господарський суд, від 25.08.2011, № 01-06/1175/2011 "Щодо судового збору")

11/10/12 16:23  Ruslan1987Отправить письмо   Дерево
Добрый день!
Интересует вопрос, можно ли вернуть суму уплаченного судебного сбора в хозяйственном процессе при отказе истца от иска? Можно ли считать "прекращении производства по делу" в соответствии со ст. 80 ХПК основанием для возврата судебного сбора на основании пп.5 п.1 ст 7 ЗУ "О судебном сборе", то есть в связи с "закрытием производства по делу"?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100