RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Хто власник?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/11/12 06:25  Будматеріали   Дерево
За договором пайової участі в будівництві наше підприємство збудувало житловий будинок, проте недобудувало підземний паркінг з нежитловою будівлею. Зобов'язання перед замовником виконані повністю (передана обумовлена договором кількість квартир). Дія догвору закінчилась. Земельна ділянка перебуває в оренді замовника.
Тепер замовник, використавши наші матеріали, що залишились на недобудованому паркінгу, а також свої, збудував на цьому місці паркінг з адмін будівлею самостійно. Стверджує, що наших матеріалів там не було взагалі, ми будівництво паркінгу навіть не починали, а лише вирили котлован.

Хто є власником будівельних матеріалів, використаних під час будівництва паркінгу (залізобетонні перекриття, плити, цегла та ін)?
Як нам довести, що ми частково збудували паркінг та замовник використав наші матеріали?
Чи є в нас підстави стягнути з замовника вартість наших будматеріалів, які він використав для будівництва?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100