RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Политфорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

"Третье лицо" в споре ПР с Корнацким


Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/11/12 02:10  Zhenechka > Zhenechka    8/11/12 23:03Дерево

8/11/12 23:03  Zhenechka > VV    8/11/12 16:31Дерево
Что именно мерзко?

8/11/12 18:51  Козак-вітерОтправить письмо > Zhenechka    8/11/12 18:36Дерево
сори, темы перепутал ;)

8/11/12 18:36  Zhenechka > Козак-вітер    8/11/12 16:34Дерево
??

8/11/12 16:34  Козак-вітерОтправить письмо > VV    8/11/12 16:31Дерево
так дело ж то про извращенца.

8/11/12 16:31  VV > Zhenechka    8/11/12 16:02Дерево
А чем наслаждаться то? Мерзковато, не более.

8/11/12 16:02  Zhenechka   Дерево
Специально для гурманов :) Наслаждайтесь :))

До Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області
вул. Карла Маркса, 18, м. Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
Третя особа, яка заявляє самостійні вимоги (Заявник):
БОЙКО Володимир Маркович
у справу №1421/5581/12 за участю
Позивача:
Партії Регіонів
вул. Липська, 10, м. Київ, 01021
Відповідача: КОРНАЦЬКОГО Аркадія Олексійовича вул. Миру, 78, корп.6, с. Чаусове – 2, Первомайського району Миколаївської області, 55235

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про зобов’язати вчинити певні дії

У провадженні Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області (головуючий у справі - суддя Горбенко С.А.) перебуває цивільна справа №1421/5581/12 за позовом Партії Регіонів до кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 132 Корнацького Аркадія Олексійовича про захист ділової репутації юридичної особи та зобов’язання вчинити певні дії.
Позов був заявлений у зв’язку з тим, що Відповідач у ході виборчої кампанії розповсюджував агітаційні матеріали, що містили гасла «За перемогу над окупантами», «Перемогли німецьких – переможемо й донецьких», «Зробимо 28 жовтня 2012 року Днем визволення України від кримінальної окупації». За твердженням Позивача, поширена Відповідачем інформація щодо кримінальних окупантів стосується безпосередньо Партії Регіонів, яка уособлює мешканців Донеччини, оскільки більшість членів цієї партії, як зазначено в позовній заяві, насправді є вихідцями тільки з одного регіону – Донецької області. З огляду на це Позивач просить суд визнати друковані матеріали, поширені Корнацьким А.О., такими, що принижують ділову репутацію Партії Регіонів, а також зобов’язати Корнацького А.О. вибачитись перед Партією Регіонів.
Спір між Позивачем і Відповідачем щодо перемоги над донецькими окупантами безпосередньо стосується моїх прав і охоронюваних законом інтересів, оскільки я є корінним донеччанином, народився в м.Донецьку, зареєстрований у м.Донецьку, у 2002 році притягувався до кримінальної відповідальності в м.Донецьку, наразі окуповую м.Київ та інші регіони України.
Відповідно до ч. 1 ст. 34 Цивільного процесуального кодексу України треті особи, які заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору, можуть вступити у справу до закінчення судового розгляду, пред'явивши позов до однієї чи обох сторін. Ці особи мають усі процесуальні права й обов'язки позивача. З огляду на це вважаю за потрібне вступити в дану справу як третя особа, яка заявляє самостійні вимоги, оскільки своїм позовом Партія Регіонів намагається поставити під сумнів мою участь, як донецького, у кримінальні окупації України.
Ми, уродженці та мешканці Донецька, пишаємось тим, що змогли окупувати хохлів і захопити їх столицю Київ, а також Первомайський район Миколаївської області. Під проводом нашого двічі судимого Лідера ми й надалі будемо грабувати тєрпіл і лохів, що там мешкають, будемо перешкоджати поширенню їх свинячої мови, будемо фальсифікувати результати виборів.
Позовні вимоги порушують мій охоронюваний законом інтерес також тим, що саме я в 2002 році довідався й опублікував інформацію про світлі плями в біографії нашого Лідера, які він старанно приховував за порадою недоумкуватих соратників з Партії Регіонів.
Про те, що наш Лідер двічі притягувався до кримінальної відповідальності я довідався в червні 2002 року від співкамерників по Ізолятору тимчасового тримання Донецького міськуправління УМВС України в Донецькій області, куди потрапив у зв’язку з тим, що перед тим опублікував подробиці кримінального бізнесу іншого славного уродженця Донецька – Геннадія Андрійовича Васильєва. Вийшовши за десять днів на волю завдяки втручанню Президента України Кучми Л.Д., я негайно опублікував почуті в камері розповіді про ходки на зону нашого Лідера. Тому нинішні спроби Партії Регіонів применшити роль донецького криміналітету в окупації України порушують мої законні інтереси як суб’єкта інформаційних правовідносин.


Окрім того, кримінальна окупація донецькими, зокрема мною, України жодною мірою не може паплюжити ділову репутацію Партії Регіонів, оскільки, відповідно ч.2 ст. 14 Закону України «Про політичні партії в Україні», політичні партії є неприбутковими організаціями, отже не можуть займатись бізнесом, а відтак – мати ділову репутацію.


Виходячи з наведеного та керуючись статтями 55 Конституції України, ст. 3, 34, 60, 119, 120 Цивільного процесуального кодексу України, -


п р о ш у :


Прийняти цю позовну заяву до провадження.
Визнати мене третьою особою, яка заявляє самостійні вимоги в справі №1421/5581/12.
Відмовити у задоволенні позову Партії Регіонів до кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі №132 Корнацького Аркадія Олексійовича.
Зобов’язати Партію Регіонів публічно вибачитись переді мною за заперечення факту кримінальної окупації України з боку донецьких.


Додатки:
Квитанція про сплату судового збору;
Копія цієї позовної заяви разом з доданими документами в 2-х примірниках;
Копія сторінок паспорту Бойка В.М.
БОЙКО В.М.
7 листопада 2012 року

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100