RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Спадкування землі та відсутність кадастрового номеру


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/05/19 11:46  V2 > Victor    15/11/12 18:16Дерево
Шановне товариство!
У родичів виникла подібна проблема.
Спадкується ЗД, право власності на яку підтверджується держактом старого зразку без кадастрового номера.

В процесі виконання робіт щодо присвоєння кадастрового номера виявилось, що земельна ділянка знаходиться за межами міста (хоча все життя була в межах міста).
Тому, кадастровий номер присвоїти не можуть.

Що порадите в цій ситуації?

15/11/12 18:16  VictorОтправить письмо > Кузан Сергей    14/11/12 20:13Дерево
п.11 Порядку №749: "копію документа, що посвідчує особу набувача права на земельну ділянку або її власника". Тобто, звернутися за присвоєнням кадстрового номеру може набувач (тут - спадкоємець).
Підтвердження: "Враховуючи наведене, для проставлення відмітки про перехід права власності на земельну ділянку, право на яку посвідчено державними актами без визначеного та присвоєного кадастрового номеру земельній ділянці у зв'язку із неузгодженістю нормативно-правової бази, що полягає у неможливості отримання витягу з Поземельної книги, який вимагається нотаріусом при видачі свідоцтва про право на спадщину, на виконання вимоги пункту 3 Порядку здійснення відмітки про перехід права власності на земельну ділянку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2009 N 439, для проведення процедури присвоєння кадастрового номеру, що здійснюється з відкриттям Поземельної книги, замовником послуги з державної реєстрації земельної ділянки може бути особа, яка визначена у запиті нотаріуса як спадкоємець, на підставі заведеної ним спадкової справи" (лист ДЗАУ від від 17.04.12 р. №5789/17/12-12) (fin74385.LHT).

14/11/12 20:13  Кузан Сергей > Кузан Сергій    14/11/12 15:15Дерево
Up

14/11/12 15:15  Кузан Сергій > Назарій1    14/11/12 15:13Дерево
Виходить правова колізія. Нотаріус не видасть мені витяг з поземельної книги без свідоцтва, в держземагеністві я не зможу замовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлен­ня) меж земельної ділянки в натурі без свідоцтва про спадщину.
Що мені робити??

14/11/12 15:13  Назарій1 > Кузан Сергій    14/11/12 14:52Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
для реєст­рації права на земельну ділянку територіальним органом земель­них ресурсів, який на сьогодні здійснює таку реєстрацію, спад­коємцем замовляється технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлен­ня) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). При цьому спадкоємцю на час звернення до землевпорядної документації но­таріусом вже має бути видане свідоцтво про право на спадщину з доданим до нього державним актом на право власності на земельну ділянку з відміткою нотаріуса.
Таким чином, у Вас має бути свідоцтво про спадщину

14/11/12 15:01  Кішка > Кузан Сергій    14/11/12 14:52Дерево
4.20. Інструкції 2012 р. Видача свідоцтва про право на спадщину на земельну ділянку нотаріусом проводиться на підставі державного акта на право власності на земельну ділянку, витягу з Державного земельного кадастру про відсутність обмежень на земельну ділянку, витягу з поземельної книги, а також витягу з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель. Про видачу свідоцтва про право на спадщину нотаріус проставляє відмітку у верхньому лівому куті державного акта на право власності на земельну ділянку відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.05.2009 № 439 „Про деякі питання посвідчення права власності на земельну ділянку”.

14/11/12 14:52  Кузан Сергій   Дерево
Я успадкував землю, проте у матері був державний акт 1999 року. Кадастровий номер земельній ділянці не присвоєно. В ДЗК відмовляються приймати від мене заяву на присвоєння кадастрового номеру. Нотаріус, з її слів, не може видати свідоцтво про спадщину на землю без витягу з поземельної книги, яку мають надати в держземагенстві. А витяг не нададуть без кадастрового номеру. Допоможіть, до кого звертатися? Хто неправий: нотаріус чи ДЗК?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100