RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Запит адвоката


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/09/20 17:59  Шаломыч > Штраус 78    14/09/20 09:05Дерево
да

14/09/20 09:05  Штраус 78 > смт    11/09/20 11:33Дерево
К любому? Даже к предпринимателю с запросом связанным с его предпринимательской деятельностью?

11/09/20 11:33  смт > Штраус 78    11/09/20 09:36Дерево
да, к физлицу только с согласия

11/09/20 09:36  Штраус 78 > ОК АКА Олюня    3/10/19 18:24Дерево
статья 20 . Право адвоката:
звертатися з адвокатськими запитами, у тому числі щодо отримання копій документів, до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, а також до фізичних осіб (за згодою таких фізичних осіб)

Если адвокат обращается с запросом ФЛП, считатется ли что он обращается к физическому и лицу и должен получать согласие такого лица. Спасибо.

3/10/19 18:24  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > kyivlegal    3/10/19 10:52Дерево
думаю, за 6,5 лет человек успел разобраться ;)

3/10/19 10:52  kyivlegalОтправить письмо > Yurgonaft    11/01/13 15:35Дерево
Якщо запитуєте матеріали для підготовки позову, ви ж усвідомлюєте до якого суду будете його подавати. Я пишу відразу - місцевий суд, апеляційний і ВС.

12/03/13 19:03  Александр БовкунОтправить письмо > turist37    29/11/12 17:18Дерево
Вінницький апеляційний адміністративний суд не погодився з рішенням Чернівецького: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] та скасував його: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] зокрема: Визнав протиправними дії Прокурора Новоселицького району Чернівецької області - Романюка Петра Івановича щодо відмови в задоволенні адвокатського запиту № 467/1499 від 30 листопада 2012 року

21/01/13 16:32  Yurgonaft > Александр Бовкун    14/01/13 13:43Дерево
Спасибо, но это не ответ на мой вопрос. То что следует указывать дело - я в курсе. Вопрос в том, что указывать если дела в суде ещё нет, а запрос подается с целью подготовки к подаче иска?
Или в таком случае адвокат не может подать запрос?

14/01/13 13:43  Александр БовкунОтправить письмо > Yurgonaft    11/01/13 15:21Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] - "...Таким чином, суд приходить до висновку, що зазначений ордер є належним документом, який підтверджує наявність відносин правового характеру з суб'єктом господарювання - ТОВ «Хімресурси» та посвідчує повноваження адвоката ОСОБА_1 на надання правової допомоги зазначеному товариству. Крім того, в ордері наявне посилання на конкретну судову справу, в межах якої був наданий запит..."

11/01/13 15:35  Yurgonaft > Yurgonaft    11/01/13 15:21Дерево
Здравствуйте!
Вопрос по заполнению ордера нового образца: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
п.12.4. положения - в ордере нужно указать "назву органу, у якому надається правова допомога адвокатом;" Как эта графа должна заполняться при направлении адв.запроса на предприятие?
- правильно ли мне думается что в данном случае это поле должно оставаться пустым? (в случае если адв.запрос подан для подготовки материалов к иску, иск ещё не подан и исковое производство не открыто).

Буду признателен за советы по этому вопросу, спасибо.

11/01/13 15:21  Yurgonaft > Александр Бовкун    9/01/13 17:03Дерево
Блин во дают!!! Черным по белому написано о запрете истребования других документов...

9/01/13 17:03  Александр БовкунОтправить письмо > turist37    29/11/12 17:18Дерево

27/12/12 14:31  maddogofwarОтправить письмо > maxim_lm    30/11/12 09:49Дерево

30/11/12 09:49  maxim_lmОтправить письмо > turist37    29/11/12 17:38Дерево
яке бачите, посилання на ПІБ не обов'язкове

29/11/12 17:38  turist37Отправить письмо > turist37    29/11/12 17:38Дерево
мав на увазі "не регламентує"

29/11/12 17:38  turist37Отправить письмо > maxim_lm    29/11/12 17:22Дерево
Дякую, я знаю цю статтю про те вона регламентує зміст чи має бути посилання хочаб на ПІБ клієнта чи ні, ось у чому питання.. Чи може ПІБ клієнта відноситись до адвокатської таємниці ?

29/11/12 17:22  maxim_lmОтправить письмо > turist37    29/11/12 17:18Дерево
Почитайте. Если возникнуть вопросы пишите

Стаття 24. Адвокатський запит (ЗУ "ПРо адвокатуру та адвокатську діяльність)

1. Адвокатський запит - письмове звернення адвоката до органу державної влади, органу місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадських об’єднань про надання інформації, копій документів, необхідних адвокату для надання правової допомоги клієнту.

До адвокатського запиту додаються посвідчені адвокатом копії свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, ордера або доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги. Вимагати від адвоката подання разом з адвокатським запитом інших документів забороняється.

Адвокатський запит не може стосуватися надання консультацій і роз’яснень положень законодавства.

Надання адвокату інформації та копій документів, отриманих під час здійснення кримінального провадження, здійснюється в порядку, встановленому кримінальним процесуальним законом.

2. Орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

У разі якщо адвокатський запит стосується надання значного обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду адвокатського запиту може бути продовжено до двадцяти робочих днів з обґрунтуванням причин такого продовження, про що адвокату письмово повідомляється не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання адвокатського запиту.

У разі якщо задоволення адвокатського запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як десять сторінок, адвокат зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір таких витрат не може перевищувати граничні норми витрат на копіювання та друк, встановлені Кабінетом Міністрів України відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

3. Відмова в наданні інформації на адвокатський запит, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом, крім випадків відмови в наданні інформації з обмеженим доступом.

29/11/12 17:18  turist37Отправить письмо   Дерево
Доброго дня
Скажіть будь - ласка чи можна відмовити адвокату у наданні документації, якщо адвокатський запит не містить відомостей про особу, щодо якої він подається ?
Ситуація:
У нас адвокат письмово запитує статутні документи та договори. При запиті надав свідоцтво, жодних причин запиту непояснив.

Скажіть, якщо даний запит підлягає задоволенню, яким чином можна домогтись компенсації за друк та направлення матеріалів ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100