RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Карьера и Образование

Работа и Образование

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Задачка: Відповідальність за оплатне надання грошових коштів СПД, які не є фін. установою


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/12/12 10:57  ALEX XO > devo4ka    3/12/12 10:50Дерево
Стаття 1048. Проценти за договором позики

1. Позикодавець МАЄ ПРАВО на одержання від позичальника процентів від суми позики, якщо інше не встановлено договором або законом. Розмір і порядок одержання процентів встановлюються договором. Якщо договором не встановлений розмір процентів, їх розмір визначається на рівні облікової ставки Національного банку України.

У разі відсутності іншої домовленості сторін проценти виплачуються щомісяця до дня повернення позики.

2. Договір позики вважається безпроцентним, якщо:

1) він укладений між фізичними особами на суму, яка не перевищує п'ятдесятикратного розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, і не пов'язаний із здійсненням підприємницької діяльності хоча б однією із сторін;

2) позичальникові передані речі, визначені родовими ознаками.

ЯКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЯКЩО ВІ "МАЄТЕ ПРАВО"?

3/12/12 10:50  devo4kaОтправить письмо > ALEX XO    3/12/12 10:43Дерево
Дякую,це розпорядження я знаходила. тут ідеться про можливість надання фінансових послуг, юр. особами, які не є банківськими установами, але мене цікавить ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, чи виходячи з цього можна сказатати, що відповідальності не існує, з урахуванням регламнтації цього питання у данному розпорядженні??

3/12/12 10:43  ALEX XO > devo4ka    3/12/12 10:22Дерево
Про можливість надання юридичними особами - суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, фінансових послуг з надання коштів у позику та надання поручительств

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 31 березня 2006 року N 5555

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 квітня 2006 р. за N 477/12351

Відповідно до частини четвертої статті 5 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", з метою удосконалення державного регулювання діяльності з надання фінансових послуг юридичними особами - суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України ПОСТАНОВИЛА:

1. Юридичні особи - суб'єкти господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, надають фінансові послуги з надання коштів у позику (крім на умовах фінансового кредиту) та поручительств відповідно до вимог цивільного законодавства та з урахуванням вимог законодавства України щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

2. Юридичному департаменту (Чурсін О. В.) разом з департаментом нагляду за фінансовими компаніями (Отченаш К. Г.) забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для його державної реєстрації.

3. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника (Шевченко Т. М.) забезпечити опублікування цього розпорядження у засобах масової інформації після його державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Комісії - директора департаменту нагляду за фінансовими компаніями.

 

Голова 
В. Суслов 

3/12/12 10:22  devo4kaОтправить письмо   Дерево
Яка існує відповідальність за оплатне надання грошових коштів суб'єктами підприємницької діяльності, які не мають статусу банківської установи?

Ніде не можу знайти нормативного підтвердження

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100