RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

визнання права власності, виділення в самостійне домоволодіння


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/12/12 10:36  shkiper911   Дерево
підприємству 1 належало на праві власності нежилі будівлі та споруди розташовані в місті А по вулиці Б що підтверджується свідоцтвом про право власності на підставі технічного паспорту
Далі був укладений договір купівлі-продажу за яким підприємство 1 продало підприємству 2 80/100 частин нежилих будівель. Про це також свідчить відповідний запис нотаріуса на свідоцтві про право власності.
Після продажу частини будівель майновий комлекс належав на праві спільної часткової власності 1 та 2 з зазначенням часток 20/100 і 80/100 віповідно.
Потім Розпорядженням районної адміністрації за заявою 2 був затверджений проект виділу домоволодіння в одне самостійне, згідно висновку ОМБТІ і РОН , а Виконавчий комітет на підставі цього видав 2 свідоцтво про право власності.
Далі 1 звернулося до комунального підприємства при Виконавчому комітеті, що оформляє документи для видачі свідоцтва про право власності для оформлення нового свідоцтва про право власності, але йому було відмовлено у зв’язку з тим, що в розпорядженні районної адміністрації відсутній запис щодо частини 20/100, яка належить 1. районна адміністрація мала затвердити не проект виділу, а проект розподілу, яким би домоволодіння 80/100 і 20/100 були виділені в окремі одиниці. Про це також говорить ст.367 ЦК України, з якої випливає, що поняття «поділ» та «виділ» не є тотожними. При поділі майно, що знаходиться в спільній частковій власності, поділяється між усіма співвласниками, і правовідносини спільної власності припиняються, оскільки кожному з співвласників буде належати його частина вже на праві приватної власності. При виділі частки правовідносини спільної часткової власності, як правило, зберігаються, а припиняються лише для співвласника, частка якого виділяється. Винятком з цього правила є ситуація, коли майно належить на праві спільної часткової власності двом співвласникам, — тоді має місце поділ спільного майна.
Своїм розпорядженням районна адміністрація порушила право власності 1 тим, що тепер він не може вільно розпорядитися своїм майном оскільки не може отримати нове свідоцтво про право власності.
Після звернення до районної адміністрації з проханням Розпорядження скасувати або змінити, нам було відмовлено і запропоновано звернутися до КП ОМБТІ та РОН стосовно зміни проекту виділу згідно висновку ОМБТІ. Останні відмовились будь, що робити.
Зрозуміло, що всі хочуть заробити))
Підскажіть можливі на Вашу думку виходи з даної ситуації?
Якщо через суд (спір про визнання права власності відпадає оскільки ці рішення останнім часом полюбляють через декілька рокім скасовувати) то як?
Спір про виділення в самостійне домоволодіння можливо? (хто в даному випадку буде відповідачем і чи будуть ще треті особи по справі?)
Буду вдячний за зрозумілу відповідь чи пораду.


Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100