RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Адвокат и адвокатское объединение


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
1/07/13 13:48  3202504 > ОК АКА Олюня    25/01/13 01:21Дерево
хочу трохи освіжити цю тему.
тут в блозі голованя полемізував із ним
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

хочу трохи освіжити цю тему.
ІМХО проблеми із розумінням статусу адвоката і АО вилізли із неякісних формулювань закону №5076.
1. Укладення договору про надання ПД АО, а не адвокатами такого АО.
АО не надає правової допомоги, оскільки лише адвокат здійснює таку (адвокатську) д-сть.
АО не може забезпечити клієнту дотримання адвокатами, як суб'єктами надання ПД, принципів а.д-сті передбачених п. 1 ст. 4 закону, а, відповідно, не несе жодної відповідальності перед клієнтом за порушення закону, правил а.етики, договору про надання ПД.
2. ст. 13 закону: адвокат, який здіснює а.д-сть індивідуально, є самозайнятою особою.
Для чого податковий статус визначати у профільному законі?!
У ПКУ (п. 14.1.226) й так зрозуміло. що всі адвокати, які не є працівниками чи фоп`ами в межах такої д-сті, мають обліковуватись як особи, що здійснюють незалежну професійну д-сть - самозайняті особи. У тому числі й адвокати, які є учасниками АО.
3. що робити адвокатам в АО, які не перебувають у труд. відносинах із ним? визначати їх статус у статуті як в кооперативі? бабло все одно отримуватиме АО як юр особа :(

25/01/13 01:21  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > alexx_mh    22/01/13 18:44Дерево
не называйте ЭТО совместительством;)

24/01/13 22:11  alexx_mh > Mkhytaryan    24/01/13 20:05Дерево
По ссылке дочитайте комментарии, я имел в виду их.

Цитируемую Вами норму закона следует понимать буквально, что адвокат может осуществлять деятельность в той или иной форме. Там нигде не сказано, что начав ее осуществлять в одной форме, адвокат лишен права в дальнейшем осуществлять ее в другой.

24/01/13 20:05  MkhytaryanОтправить письмо > alexx_mh    22/01/13 18:44Дерево
Перепрошую, шановний! В статті Голованя йдеться про діяльність адвокатського об’єднання і ані слова про можливість сумісництва, це по-перше.
Щодо діяльності адвоката у межах об’єднання (неприбуткового), то ж зовсім інша справа. Діяльність таких об’єднань регламентована ст.18 нового Закону про адвокатуру, а у даному розділі, якщо я не помиляюсь, йдеться про діяльність об’єднань адвокатів згідно вимог ст.15 цього Закону.
Вірно посилається "3202504" на приписи ч.3 ст.4. Адвокат може здійснювати адвокатську діяльність індивідуально А_Б_О(!!!!!) в організаційно-правових формах адвокатського бюро чи адвокатського об’єднання (організаційні форми адвокатської діяльності)!
Етимологія українського сполучника «АБО» визначена тут [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

22/01/13 18:44  alexx_mh > Mkhytaryan    22/01/13 17:50Дерево
Не вижу ни одной запрещающей подобное совместительство нормы, которую можно было бы нарушить.
Вон, и Головань не видит препятствий - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

22/01/13 17:50  MkhytaryanОтправить письмо > alexx_mh    9/01/13 14:02Дерево
Разом із "3202504" вважаю, що здійснення адвокатом своєї діяльності зі застосуванням різних видів організаційно-правових форм (ст.ст.13, 14, 15 Закону про адвокатуру) - НЕДОПУСТИМО та можливо лише в порушення вказаних норм цього Закону.

Це моя особиста думка. НЕХаЙ розсудить нас практика)))

22/01/13 05:11  Квестор > 3202504    9/01/13 21:51Дерево
Получил ответ из обл. ГНС на запрос, где сказано, что АО и АБ могут быть на едином налоге

9/01/13 21:51  3202504 > alexx_mh    9/01/13 20:57Дерево
ч. 3 Ст 4. Адвокат може здійснювати адвокатську діяльність індивідуально або в організаційно-правових формах адвокатського бюро чи адвокатського об’єднання (організаційні форми адвокатської діяльності).
ч.1 Ст 17. Рада адвокатів України забезпечує ведення Єдиного реєстру адвокатів України з метою ..., про обрані адвокатами організаційні форми адвокатської діяльності.

9/01/13 21:46  адвокат-С > alexx_mh    9/01/13 20:57Дерево

У кого у нас? И какое АО Вы имеете ввиду и по какому закону?

АО могли быть разные. Модные с названием "Табуреткин и партнёры". Поскольку все АО регил МЮ, то можете найти их на сайте. Есть области где ни одного АО нет. Но особняком стоит одно АО - Одесская коллегия адвокатов. На сайте есть их устав. Так вот, ИМХО, это не АО, а чистой воды громадська организация. С членством. С взносами. Думаю, одеситам легче всего перенести новые поборы. У них это и так было)))

Могли создаваться и громадськи организации. Но было САУ. А по закону представители только этой громадськой организации входили в состав КДКА

9/01/13 20:57  alexx_mh > адвокат-С    9/01/13 18:24Дерево
Хм, логично. Спасибо.

Правда, немедленно возникает интересный вопрос - какой же тогда статус у нас, рядовых адвокатов, в этом АО, если учредителями не являемся (а, значит, и участниками в понимании Закона), а трудовыми и договорными отношениями с ним не связаны ;)

Впрочем, вопрос сугубо гипотетический, практического значения, в отличие от предыдущего, не имеющий.

9/01/13 18:24  адвокат-С > alexx_mh    9/01/13 16:50Дерево

Ст.15 не містить поняття "членства", (на відміну від ст.18). Там "адвокат-учасник" - тобто засновник-власник-хазяїн. От він і укладає договір. Коли йому вигідно: як адвокат самозайнята особа або від імені АО. В останньому випадку він може доручити ведення справи: а)адвокату-працівнику цього АО, без згоди останнього б) іншому адвокату за згодою -ст.15 ч.6 - ИМХО

9/01/13 16:50  alexx_mh > avp.law    9/01/13 16:49Дерево
Да, вы на редкость точно сформулировали.

9/01/13 16:49  avp.lawОтправить письмо > alexx_mh    9/01/13 16:36Дерево
Вы имеете ввиду, может ли участник адвокатского объединения параллельно осуществлять индивидуальную адвокатскую деятельность?

9/01/13 16:36  alexx_mh > avp.law    9/01/13 14:33Дерево
Вполне.
Оно и сейчас, вроде, никто не запрещает, но вот ч. 5. ст. 15 немного смущает.

9/01/13 14:33  avp.lawОтправить письмо > alexx_mh    9/01/13 14:02Дерево
А разве по старому закону можно было?

9/01/13 14:02  alexx_mh   Дерево
Господа, подскажите, как по Вашему мнению, теперь, в свете нового закона "Об адвокатуре и адвокатской деятельности" адвокат, являющийся членом адвокатского объединения, имеет право заключать договор от собственного имени?

Конкретно смущает вот эта норма Закона:

Стаття 15. Адвокатське об’єднання

5. Стороною договору про надання правової допомоги є адвокатське об’єднання. Від імені адвокатського об’єднання договір про надання правової допомоги підписується учасником адвокатського об’єднання, уповноваженим на це довіреністю або статутом адвокатського об’єднання.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100