RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Податок з нерухомості. Як розрахувати?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/02/13 15:07  Tequilla > 096754    22/02/13 14:53Дерево
хорошая ссылка на Лигу!

22/02/13 14:53  096754 > omelisa    11/01/13 13:32Дерево

1/02/13 10:26  flakeОтправить письмо > umka_l    19/01/13 21:37Дерево
Чесно кажучи важко зрозуміти як можна таке стверджувати ґрунтуючись лише на назві статті, якщо в п.265.1.1 ПК чітко написано: "Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової нерухомості"

1/02/13 10:23  flakeОтправить письмо > max payn    31/01/13 15:42Дерево
форма, наскільки мені відомо, не прописана, хоча у податківців ще є час щоб її затвердити. Проте навіть якщо вони цього не зроблять, то на мою думку, можна буде подати заяву через канцелярію в довільній формі на імя начальника ДПІ.

31/01/13 15:42  max payn > flake    11/01/13 15:39Дерево
А где-то прописана подача такого заявления?
Ну там, на чье имя пишется, в какой форме, какие документы прилагаются, куда подается ?

ситуация как у "omelisa", пытаюсь для себя прояснить ситуацию.
В соседней теме поднимал похожее обсуждение, пока не прояснилось :(

20/01/13 14:01  kir-ovОтправить письмо > umka_l    19/01/13 21:37Дерево
>>> Є думка науковців, що ст. 265 Податкового кодексу України поширюється і на юридичних осіб, які власниками нежитлової нерухомості.

Уточніть, будь ласка, де саме Аврамова стверджувала таке? Вам не важко процитувати?

19/01/13 21:37  umka_l > MAZA    18/01/13 16:21Дерево
Є думка науковців, що ст. 265 Податкового кодексу України поширюється і на юридичних осіб, які власниками нежитлової нерухомості. Адже назва статті звучить "Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки", а до "нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки" відноситься і нежитлова нерухомість.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

18/01/13 16:21  MAZAОтправить письмо > нуча    17/01/13 14:47Дерево
если квартира меньше 120 а дом 250 то нет, не нужно.

17/01/13 14:47  нуча > Доктор    11/01/13 17:27Дерево
Прошу прощения, не могли бы вы разъяснить: ст .265 НКУ: для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв.
метрів, ставки податку не можуть перевищувати 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Прес центр Державної податкової служби у м. Києві

До уваги фізичних осіб!
З 1 січня 2013 року запроваджено податок на нерухоме майно.
Квартира площею до 120 кв. м. та житловий будинок площею до 250 кв. м.не оподатковуються.

Вопрос: если квартира или дом меньше указанных квадратов, нужно ли платить 1 % или нет?

14/01/13 15:05  flakeОтправить письмо > ankind    11/01/13 17:48Дерево
Ставку визначає орган місцевого самоврядування, але для квартири площею менше 240 квадратів ставка не повинна перевищувати 1% мінімалки за квадратний метр.

11/01/13 17:48  ankind > Доктор    11/01/13 17:27Дерево
так в таком случае это какая будет ставка-1 процент что-ли

11/01/13 17:27  ДокторОтправить письмо > ankind    11/01/13 17:16Дерево
Льготу Вы вправе применить только к одному объекту.

11/01/13 17:16  ankind > flake    11/01/13 15:39Дерево
а если 2 квартиры, и каждая из них меньше 120 метров, то по какой ставке будет платиться налог

11/01/13 15:39  flakeОтправить письмо > malysh    11/01/13 14:02Дерево
Так, але не бачу перешкод для того щоб подати в податкову заяву що ми з чоловіком дійшли згоди, що за дім податок буду платити я, а за квартиру чоловік. В іншому разі все буде так як написав Доктор, і за квартиру доведеться заплатити 29,4*11,47 (1% мінімалки) податку.

Augustine, тут мова йде про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

11/01/13 14:38  Augustine > omelisa    11/01/13 13:32Дерево
Цікаво знати, чи не має об'єкту нерухомості, отриманого Вами в спадщину по першому ступеню спорідненості? Якщо є, то в такому разі спадщина оподатковується за нульовою ставкою.

11/01/13 14:02  malyshОтправить письмо > omelisa    11/01/13 13:51Дерево
податкова буде брати інформацію про власників житлової нерухомості з реєстрів БТІ і якщо по документам квартира оформлена виключно на ваше ім*я, то для цілей оподаткування ваша спільна сумісна власність ніякого значення не матиме -- платник податку на нерухомість виключно ви особисто, оскільки ця нерухомість оформлена на вас особисто.

не забудьте подати до податкової заяву про застосування пільги по одному з ваших об*єктів нерухомості

11/01/13 13:51  omelisaОтправить письмо > flake    11/01/13 13:48Дерево
Спільна сумісна власність з чоловіком на нерухомість.

11/01/13 13:49  ДокторОтправить письмо > omelisa    11/01/13 13:32Дерево
Так называемая льгота 120/250 применяется только к одному объекту. То есть, если Вы являетесь собственником кв. 30 кв.м. и дома - 120 кв.м., то Вы вправе отнести один из объектов к льготному, логично - дом. Но с квартиры (как со второго объекта) Вы будете обязаны уплачивать налог на общих основаниях. Правильно, я думаю, распределить собственность на объекты (но не на идеальные доли) между членами семьи. Тогда Вы сможете воспользоваться льготой и не уплачивать налог вообще.

11/01/13 13:48  flakeОтправить письмо > omelisa    11/01/13 13:32Дерево
>Вся нерухомість записана на мене.Співвласником всього майна є мій чоловік
Тут незрозуміло що ви хотіли сказати. У вас із ним спільна часткова власність, чи спільна сумісна? В даному випадку це суттєво.

11/01/13 13:32  omelisaОтправить письмо   Дерево
Маю у власності квартиру - житлова 29,4 м2 і житловий будинок - житлова площа 121,6 м2. Вся нерухомість записана на мене.Співвласником всього майна є мій чоловік. Почитавши податковий кодекс, так і не зрозуміла, за що я мушу платити податок. Зареєстрована я в квртирі, а чоловік, діти і мої непрацездатні батьки (які, до речі не мають власного житла і перебувають на моєму утриманні) - зареєстровані в будинку.
Допоможіть, будь-ласка.
Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100