RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Законність відмови адвокату в наданні конфіденційної інформації

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

29/01/13 14:06  Кукла_Маша > valldemar    29/01/13 11:33Дерево
Думаю, нет, если, при этом, Вы не запрашиваете: "дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров'я, а також адресу, дата і місце народження" (ч.2 ст.11 ЗУ "Про інформацію").

29/01/13 11:33  valldemarОтправить письмо > Кукла_Маша    27/01/13 11:01Дерево
запрос в сизо на истребование характеристики подстражного будет ли это конфиденциальной информацией?

27/01/13 11:01  Кукла_Маша > Mkhytaryan    24/01/13 19:50Дерево
В статті, яку Ви наводите, жодного слова немає про рівність прав! Більше того, ч.2 та ч.3 статті 93 КПК чітко диференціюють порядок збирання доказів стороною обвинувачення (ч.2) та стороною захисту (ч.3). В той же час, другий абзац ч.3 ст.93 КПК надає право стороні захисту ініціювати проведення слідчих дій, бо у захисту немає самостійного повноваження на їх проведення, на відміну від сторони обвинувачення. Думаю, що в такий спосіб законодавець намагався дещо урівняти захист у правах із обвинуваченням. Однак, у іншому - див. норми нашого спеціального закону, напр. ч.1 ст.20 ЗУ "Про адвокатуру і адвокатську діяльність", - можемо вчиняти тільки ті дії, які не заборонені законом. В контексті Вашого запитання - Ви намагались вчинити дії, заборонені законом, бо, очевидно, що у адресного бюро просили інформацію про адресу, яка, згідно ч.2 ст.11 ЗУ "Про інформацію" належить до конфіденційної, а збір такої інформації заборонено законом.

24/01/13 19:50  MkhytaryanОтправить письмо > Кукла_Маша    23/01/13 11:00Дерево
Добре, а якщо така інформаціця витребовується адвокатом у межах кримінальної српави, в порядку ст.93 КПК (2012)? За якою авдокат має рівні процесуальні права зі стороною звинувачення щодо збирання доказів.

23/01/13 11:00  Кукла_Маша > alexx_mh    23/01/13 09:36Дерево
Залежить від того, як трактувати слово "зокрема". Я бачила судове рішення, яке пройшло всі три інстанції, де суди одноголосно заявляють, що перелік, який іде після слова "зокрема" - це виключний перелік. У справі йшлося про те, є певна подія страховим випадком, чи ні. В договорі страхування перелік страхових випадків йшов після слова "зокрема". Етимології цього слова було приділено значну увагу у рішеннях. Якщо міркувати аналогічно, у випадку із конфіденційною інформацією, виходить, що ЛИШЕ ТА). Власне, я вже випробувала це на практиці, - діє. МЗС України спочатку відмовило мені у наданні відповіді на запит, а після повторного листа, де я навела свою мотивацію, - відповіли. Однак, будьте обережні, бо я також бачила і рішення про притягнення адвокатів до відповідальності за збір, шляхом подання запиту, конфіденційної інформації, щоправда та була із переліку, який іде після слова "зокрема"))))

23/01/13 09:36  alexx_mh > Кукла_Маша    22/01/13 19:35Дерево
///...до конфіденційної інформації про фізичну особу належать, ЗОКРЕМА, дані про її...

"Лише та"?

22/01/13 19:36  Кукла_Маша > Mkhytaryan    22/01/13 17:30Дерево
Колего, щоб відповісти на Ваше запитання, потрібно знати, якого роду інформацію Ви у них просили, бо конфіденційною є лише та, що визначена ч.2 ст.11 ЗУ "Про інформацію":
до конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема,
дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні
переконання, стан здоров'я, а також адреса, дата і місце
народження.
Ч.2 ст.11 є спеціальною по відношенню до ч.2 ст.21 ЗУ "Про інформацію")

22/01/13 19:35  Кукла_Маша > alexx_mh    22/01/13 18:57Дерево
Колего, щоб відповісти на Ваше запитання, потрібно знати, якого роду інформацію Ви у них просили, бо конфіденційною є лише та, що визначена ч.2 ст.11 ЗУ "Про інформацію":
до конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема,
дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні
переконання, стан здоров'я, а також адреса, дата і місце
народження.
Ч.2 ст.11 є спеціальною по відношенню до ч.2 ст.21 ЗУ "Про інформацію")

22/01/13 18:57  alexx_mh > Mkhytaryan    22/01/13 17:30Дерево
ч.2 ст. 24 ЗУ "Об адвокатуре и адвокатской деятельности":
Орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об'єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов'язані не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

Ст.21 ЗУ "Об информации":
1. Інформацією з обмеженим доступом є конфіденційна, таємна та службова інформація.
2. Конфіденційною є інформація про фізичну особу,...

Формально - правы.

22/01/13 17:30  MkhytaryanОтправить письмо   Дерево
Шановні колеги!
Як стосовно того щоб дане питання підняти знов, оскільки набув чинності новий Закон про адвокатуру.
Зараз Одеське "адресне бюро" відмовило мені як адвокату в надані інформації стосовно відповідача у цивільній справі, т.я. дана інформація являється конфіденційною тощо.
Як ви вважаєте, шановні, такі дії службовців являються законними чи ні?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100