RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Збільшення статутного капіталу боржника


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/01/13 19:35  CharomОтправить письмо > iriw    24/01/13 13:50Дерево
Повноваження органів АТ визначаються не Порядком збільшення (зменшення) СК, і взагалі не рішеннями Комісії, а законами і статутом.
ІМХО, рішення про збільшення статутного капіталу і розміщення акцій можуть прийняти тільки загальні збори (з урахуванням п.п. 5, 6 ч. 2 ст. 33 Закону "Про акціонерні товариства").
Але затвердженого Комісією Порядку емісії акцій для переведення зобов'язань АТ ще немає.

24/01/13 13:50  iriw   Дерево
Відповідно ст. 32 до ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"
1. З метою відновлення платоспроможності боржника може бути передбачено збільшення статутного капіталу боржника в розмірі, встановленому планом санації.
Емісія акцій та облігацій акціонерного товариства - боржника здійснюється виключно для переведення зобов’язань товариства у цінні папери в порядку, встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
2. Учасники боржника мають переважне право на придбання частки, пропорційно до частки, належної учаснику, у порядку, передбаченому законом. Акціонери боржника мають переважне право на придбання додаткових акцій боржника, які розміщуються, у порядку, передбаченому законом.
3. У разі визнання випуску додаткових акцій боржника таким, що не відбувся, або недійсним кошти, отримані боржником від осіб, які придбали додаткові акції боржника, повертаються таким особам поза черговістю, встановленою цим Законом.

Питання хто приймає рішення про додаткову емісію?
При тому, що Дія Порядку збільшення зменшення статутного капіталу, не поширюється на випадки збільшення статутного капіталу акціонерного товариства, яке здійснюється у зв'язку з переведенням зобов'язань товариства в акції.

п. 1 ст. 32 ЗУ "Про відновленя платоспрможності...." дає відсилку на Порядок, затверджений Національною комісією, однак такий порядок знайти не можу.
Підкажіть.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100