RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Надбавка за выслугу лет медсестры


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/07/13 19:33  Таня1608 > animone    11/07/13 11:19Дерево
Дякую за вдповідь...

11/07/13 11:19  animone > Таня1608    10/07/13 23:34Дерево
...мене попередили в ПФУ,про те,що стаж дієтсестри не дає право на вислугу років. (с)

А чем ПФ свой отказ аргументировал?

По моему мнению вам следует обратиться за официальным разъяснением в МОЗ Украины и в Минтруда (одновременно). К сожалению мне не удалось найти Приказы, действующие в период вашей деятельности на должности диетсестры, но и те, которые были приняты позднее, подтверждают, что эта должность отнесена была в категорию "средний мед.персонал".
Приказ МОЗ от 04.09.1996 № 274 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации] п.3.1 дієтичні сестри
Приказ МОЗ от 06.04.2001 № 161/137 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации] п.2.3.1. сестри з дієтичного харчування. Удивительное перевоплощение должности диетической сестры в сестру по диетическому питанию! И даже не медицинскую, а просто сестру!
И только в Приказе МОЗ от 05.10.2005 № 308/519 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации] эта должность приводится в соответствие к нормам Государственного классификатора профессий и должностей, т.е. "сестра медицинская по диетическому питанию" (пп.2 п.2.2.8)

То, что это минздравовский ляп, заметно не только по нормативке, приведенной Ликтором и мной, но и следует из Приказов МОЗ в отношении аттестации медицинских работников № 1104 от 09.10.1987 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации] в котором аттестации подлежит:
5.17. Медицинская сестра по диетпитанию
То же самое можно увидеть и в п.26 Додатка 2 в Приказе МОЗ № 146 от 23.10.1991 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите Здесь для Регистрации]
Но, такие должности в приказах МОЗ по оплате труда, зарегистрированных МинЮстиции(!) отсутствуют! Это может означать лишь одно, должность диетсестры и сестры медицинской по диетпитанию - одно и тоже. Думаю, МОЗ Украины просто обязан это подтвердить!

10/07/13 23:34  Таня1608 > lyktor    9/07/13 21:35Дерево
Перед тим як звільнитися мене попередили в ПФУ,про те,що стаж дієтсестри не дає право на вислугу років.Попросили виписку з нказів та довідку яка підтверджує право дієтсестри на пенсію за вислугою років за цей період.Таку довідку мені надали,але як з"ясувалося,посилання були на нове законодавство,в якому ця посада звучить як сестра медична з дієтичного харчування.При звільненні з роботи мене запевнили, що ця посада має право на вислугу років.А так, як така довідка надається,тільки після звільнення з посади,і сам документ було представлено в ПФУ при подачі документів на призначення пенсії.Тут і виникли проблеми.Я працювала саме медичною сестрою і виконувала посадові обов"язки які зараз виконує медична сестра з дієтичного харчування.Якщо я подам в суд на ПФУ,я маю можу працювати на посаді медсестри ,поки не буде винесено рішення суду?Чи я маю чекати рішення суду і не працювати.Але ж рішення суду можна чекати і півроку і рік, якщо Пенсійний подасть справу на апеляцію,в разі винесення позитивного рішення на мою корить.І чи не можна це якось врегулювати ,привести у відповідність документи за місцем роботи?

9/07/13 21:35  lyktorОтправить письмо > Таня1608    9/07/13 01:31Дерево
у вказаний період відповідно до наказу МОЗ СРСР № 900 від 26.09.1978 «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров'я» посада називалась «дієтична медсестра» а згідно наказу МОЗ УКраїни №33 від 23.02.2000 - «медична сестра з дієтичного харчування»... для ПФ достатньо відмовити якщо у трудкнижці запис "дієтсестра"... далі Вам необхідно оскаржувати відмову ПФ у місцевому суді в порядку адміністративного судочинства ... якщо разом з цим періодом маєте необхідний стаж питання може вирішитись позитивно якщо проситимете то з часу звернення до ПФ ...

9/07/13 01:31  Таня1608 > lyktor    4/02/13 14:58Дерево
Я працювала в будинку-інтернаті для дітей інвалідів.Звільнилася з роботи і звернулася за призначенням пенсії за вислугою років.Але в призначенні пенсії мені було відмовлено в Зв"зку з тим ,що не зараховують в стаж роботи -роботу на посаді дієтсетсри 1989 рік.З цієї посади я пішла у декретні відпустку,з якої,вийшла в 1991 році,і була переведена на посаду медсестри.В той час коли проводилася атестації я вже працювала на іншій посаді.Чи мають право не зарахувати мені до стажу роботи за вислугою років цей період роботи.На період перебування на даній посаді збереглася тільки документи по нарахуванню заробітної плати.До поступлення нароботу в будинок інтернат,я працювала медичною сестрою в кардіологічному відділенны рай лікарні.Закінчила медичне училище.Я не знаю що мені далі робити - залишилася і без роботи і без пенсії ...

4/02/13 16:44  Але4каОтправить письмо > lyktor    4/02/13 14:58Дерево
Спасибо большое! Вы мне очень помогли!

4/02/13 14:58  lyktorОтправить письмо > Але4ка    4/02/13 14:54Дерево
До стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається:час роботи у будь-яких державних та комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування на посадах, визначених у пункті 3 цього Порядку, за умови, що оплата праці таких працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я;... вірно вважаєте - фахівцям з базовою вищою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей ...

4/02/13 14:54  Але4каОтправить письмо > lyktor    4/02/13 13:58Дерево
Спасибо за ответы! Но в том то и дело, что все 15 лет, которые писала меню, я была не оформлена как диетсестра! Хотя я считаю, что если диет сестра - это тоже медработник, то не имеет значение была оформлена или нет! Как вы думаете?

4/02/13 13:58  lyktorОтправить письмо > Але4ка    4/02/13 09:29Дерево
Документом для визначення стажу роботи, який дає право на одержання надбавки за вислугу років, є трудова книжка або інші документи, що відповідно до законодавства підтверджують наявність стажу роботи. ...

4/02/13 13:58  lyktorОтправить письмо > Але4ка    4/02/13 09:29Дерево
Надбавка за вислугу років виплачується щомісяця за фактично відпрацьований час за основним місцем роботи та за сумісництвом. ... сестра медична з дієтичного харчування Довідником кваліфікаційних характеристик професій Випуск 78 «Охорона здоров’я» віднесена до категорії фахівці ...

4/02/13 09:29  Але4каОтправить письмо   Дерево
Подскажите пожалуйста!
Общий мед. стаж 32 года, стаж в детсаду 15 лет.Все 15 лет составляла меню.В 2011 году вышел приказ о том, чтобы меню обязательно составляла диетсестра. Прошла курсы в июне 2012 года по диетпитанию, оформлена на ставку старшей медсестры в детском саду и на 0,5 ставки диетсестры с июля 2012 года. На ставку старшей медсестры получаю надбавку 30%. Положена ли мне надбавка за диетсестру? Если положено, то сколько%?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100