RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Кінцевий споживач


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/01/18 09:52  Ruten88Отправить письмо > ялв    22/02/13 16:45Дерево
Доброго всім дня! Ситуація наступна: підприємство продає свою продукцію працівникам, які її купують для особистих потреб (тобто продукціяі продається кінцевому споживачу). Як правильно оформити цю продажу? Потрібно розробити договір купівлі продажу між підприємством та працівником? Це буде звичайний договір купівлі-продажу?

22/02/13 16:45  ялв > Недотёпа    22/02/13 13:10Дерево
виписуємо податкову накладну одну на день. Які наслідки

22/02/13 13:10  Недотёпа > ялв    21/02/13 18:42Дерево
ПОРЯДОК заповнення податкової накладної
8.4. Податкова накладна виписується за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була виписана на ці операції) у разі:

здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку);

виписки транспортних квитків, готельних рахунків або рахунків, які виставляються платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, за винятком тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

надання платнику податку касових чеків, які містять суму поставлених товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального та податкового номерів постачальника).

22/02/13 09:23  stladyОтправить письмо > ялв    21/02/13 18:42Дерево
Я б не називала такого покупця кінцевим споживачем. Розрахунок через касу банка - це безготівковий розрахунок, тому податкові накладні треба виписувати окремо на кожний платіж.

21/02/13 18:42  ялв   Дерево
Кінцеві споживачі фіз особи не ФОП розраховуються за товар через касу банку . Чи можна формувати одну податкову накладну за день на таких кінцевих споживачів, чи потрібно виписувати окремо кожну податкову накладну на кожного такого кінцевого споживача .

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100