RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Карьера и Образование

Работа и Образование

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

помогите решить задачу


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/02/13 17:04  anastasiya557Отправить письмо   Дерево
Вирішіть юридичну ситуацію.
Музикант (скрипаль), не маючи при собі коштів щоб сплатити за придбану ковбасу, залишає власнику м’ясного магазину в заставу на добу свою скрипку. Після того як він відбув, до магазину завітав покупець, котрий проявив жвавий інтерес до залишеної скрипки. Після її огляду він прийшов у захват від побаченого інструмента та запропонував власнику магазину продати його за 5000 доларів США (40000 гривень), так як той, начебто, мав відповідну культурну та історичну цінність. Власник магазину пояснив, що скрипка йому поки що не належить, але пообіцяв на наступний день спробувати викупити її у скрипаля.
Наступного дня йому вдалося вмовити музиканта та придбати скрипку за 3000 доларів США (24000 гривень). Прибувши на вказану незнайомцем адресу для того щоб передати інструмент та отримати належні кошти (5000 доларів США), власник магазину довідався, що «цінитель музичних інструментів» там не проживає і ніколи не проживав. При цьому скрипка виявилася звичайним музичним інструментом, вартість якого складає 100 доларів США (800 гривень).
Встановивши адресу скрипаля і отримавши від нього відмову повернути кошти в обмін на скрипку, придбану за безпідставно завищеною ціною, власник магазину звернувся до суду із клопотанням сприяти йому у визнанні угоди купівлі-продажу недійсною.
1. Чи може укладена угода купівлі-продажу скрипки бути визнаною недійсною? Відповідь обґрунтуйте.
2. Які правові наслідки можуть настати для власника магазину, «музиканта» та незнайомця?
3. Яку відповідальність може понести кожен з учасників правовідносин?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100