RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Коли подавати особливу інформацію?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/02/13 14:30  shashel > Торгашка    27/02/13 10:11Дерево
Юольшое спасибо за Ваши ответы!

27/02/13 10:11  Торгашка > shashel    26/02/13 19:26Дерево
однозначно подавать сразу после принятия решения о смене должностных лиц. у меня был случай, когда пытались доказать в Комиссии, что не очень логично подавать такую информацию сразу после решения, если на практике до регистрации устава такие изменения не вступили ещё в силу. ответ был однозначен - подавать сразу после решения. штраф вкатали по 1020 за каждое нарушение - не разместили на стокмаркете, не подали в комиссию, не опубликовали. сказали - "мы хотим знать, что у эмитента в голове. и всё равно, наступят ли у вас какие-то изменения". вот так.

26/02/13 22:12  peaОтправить письмо > shashel    26/02/13 19:26Дерево
Ответ сдержится в преамбуле вопроса: "Датою вчинення дії вважається дата прийняття рішення відповідним органом управління емітента щодо зміни складу посадових осіб емітента"

26/02/13 20:55  Mark-DonОтправить письмо > shashel    26/02/13 19:26Дерево
Читайте положение 1591 - там все написано четко и однозначно.

26/02/13 19:40  shashel > shashel    26/02/13 19:26Дерево
Моя думка, що в данному випадку подання особливої інформації не повязано з реєстрацією Статуту. Після зборів нова наглядова рада має прийняти рішення щодо призначення директора і далі подавайте особливку та реєструйте Статут - дві події не повязані між собою. Наприклад, пункт 5.5. Глави IV має посилання лише на Рішення 5.6 при розкритті інформації щодо змін у складі посадових осіб емітента - дата прийняття рішення про звільнення чи призначення посадової особи емітента;


Можливо я помиляюсь?

26/02/13 19:26  shashel   Дерево
Выдповыдно до п.6 Глави 2 ПОЛОЖЕННЯ про розкриття інформації емітентами ЦП "6. Відомості про зміну складу посадових осіб емітента складаються за формою, наведеною у додатку 6.
До інформації про зміну складу посадових осіб емітента належить інформація про звільнення або призначення голови та членів наглядової ради, виконавчого органу, ревізійної комісії, ревізора акціонерного товариства, головного бухгалтера, а також
голови та членів іншого органу товариства, якщо утворення такого органу передбачено статутом товариства. Емітенти цінних паперів зобов'язані розкривати особливу інформацію про зміну складу посадових осіб також у разі призначення або звільнення осіб, що
виконують обов'язки посадових осіб емітента тимчасово (крім випадків, коли призначення особи виконуючою обов'язки пов'язане з відпусткою, відрядженням, хворобою посадової особи, яка безпосередньо займає відповідну посаду). Датою вчинення дії вважається дата прийняття рішення відповідним органом управління емітента щодо зміни складу посадових осіб емітента."
Будь-ласка, висловте свою думку з приводу такої ситуації:
Маємо Правління АТ з головою правління на чолі. Загальні збори АТ вносять зміни і встановлюють одноособовий виконавчий орган - Директорат. Логічно, що припиняють повноваження правління в повному складі. Одночаснозмінюють склад наглядової ради. ПРИЙМАЄТЬСЯ НОВА РЕДАКЦІЯ СТАТУТУ з виконавчим органом - директорат.
Питання - з якого часу подається особливка про відкликання правління та призначення директора - з часу державної реєстрації Статуту, чи з дня прийняття рішення Зборами?
Питання.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100