RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Допуск в процес захисника особи вказаної в обвинувальному висновку, але не визнаної обвинуваченою


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/03/13 13:13  Mormon > VKMiki    14/03/13 10:01Дерево
Справа в тому, що в слідстві по тій справі, що зараз в суді особа не допитувалась, була підозрюваною, але по ній слідство виділене в окреме провадження. Фактично через неможливість довести вину та притягнути тормозилось вся справа і тому слідство зробили такий хід конем - по всіх винних відправило до суду по старому КПК з обвинувальним в тому вигляді який я описав, а по самій особі справу завісили на новий КПК до кращих часів - поки не буде вироку по першій справі.

14/03/13 10:01  VKMikiОтправить письмо > Mormon    14/03/13 08:14Дерево
В якому статусі ця особа допитувалась на слідстві ? Якщо свідок,то,ніби,ясно про підстави для участі захисника.Певно ж,що не допитувалась,так можна здогадуватись.Тоді слід,дійсно,подумати.

14/03/13 08:14  Mormon   Дерево
Доброго ранку, просив би допомогти з вирішенням одного процесуального ребусу. Процес по старому КПК. До суду переданий обвинувальний висновок по кримінальній справі стсовно групи осіб - всі вони визнані обвинуваченими та приймають участь в процесі зі своїми захисниками. Проте весь обвинувальний висновок побудований навколо іншої особи яка прямо вказується та прямо вказуються, як доконаний факт, вчинені нею протиправні діяння. Суть цієї конструкції зі сторони слідства та прокуратури добре зрозуміла - таким способом вони хочуть уникнути доказування обставин стосовно даної особи, так як провадження по ній виділено в окреме та перебуває на стадії слідства і зайшло в тупик. Відповідно прямо вказавши на особу планується її прямо зазначити в вироку та використати даний факт як преюдиційні обставини, чим вивести з тупіку слідство по цьому чоловіку. Так от на даний час виник такий собі ребус - про особу в процесі згадують, дають характеристики її діям, прокуратура говорить про неї все, що її заманеться, а по суті особа не є обвинуваченою та її захисник не в змозі увійти в даний процес, хоча обставини котрі в ньому досліджуються прямо стсосуються ойого підзахисного. Чи хтось зустрічався з такою дилемою - як при таких обставинах захиснику зазначеної вище оособи зайти в процес та отримати можливість захистити свого підзахисного.

Поняття зацікавлена особа в КПК не має, наявний в ньому перелік допустимих учасників не може прямо підійти в цій ссвитуації. Думав над варіантом зайти в процес, як постраждала особа з тих мотивів, що дії обвинувачених (тобто слідством дана офіційна характеристика протиправності їх діянь) при звели до того що інша особа змішена захищати свої інтереси від безпідставних (так як не завершене по ній слідство) звинувачень та протиправних згадувань в судовому процесі, що призводить до порушення її прав та інтересів. Розумію, що обгрунтування притягнуте з вуха, але я інших способів вступити в процес поки що не бачу. Надіюсь на Вашу допомогу та поряду, наперед вдячний

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100