RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Адвокат - арбитражник?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/03/13 23:11  BeniaОтправить письмо > rigiyk    18/03/13 10:03Дерево
В принципе о третейских судьях там тоже ничего нет и Вам не стоит портить нервы

19/03/13 23:07  BeniaОтправить письмо > rigiyk    18/03/13 09:56Дерево
у пункті 1 частини першої статті 4 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" ничего об АУ НЕТ

18/03/13 12:56  Хурма > rigiyk    18/03/13 09:28Дерево

18/03/13 10:25  XYОтправить письмо > rigiyk    18/03/13 10:16Дерево
А з чого Ви рішили що він є адвокатом?
Тут потрібно щоб комітет кредиторів був свій.

18/03/13 10:16  rigiykОтправить письмо > XY    18/03/13 10:13Дерево
Я честно говоря не знаю какое первое. Это определение что я нашел - просто практика не с моего дела.
Я просто ищу основания для отвода Арбитражного управляющего.

18/03/13 10:13  XYОтправить письмо > rigiyk    18/03/13 09:56Дерево
Теж не знайшов обмежень. А яке свідоцтво було отримано перше?
Адвокатське? Якщо так, то, можливо, суд розцінив з позиції - адвокат не може бути арбітражним (тому і посилання на ЗУ "Про адвокатуру...")

18/03/13 10:12  rigiykОтправить письмо > rigiyk    18/03/13 10:03Дерево
ап

18/03/13 10:03  rigiykОтправить письмо > XY    18/03/13 09:54Дерево
Я так понимаю что имеется в виду что именно при рассмотрении дел в качестве третейского судьи.

18/03/13 09:56  rigiykОтправить письмо > XY    18/03/13 09:37Дерево
А, да, вот еще вопрос выходит у меня какой тогда:
Из этой нормы выходит что АДВОКАТУ нельзя быть арбитражным управляющим.
А где ж все такие норма, указывающая что АРБИТРАЖНОМУ УПРАВЛЯЮЩЕМУ нельзя совмещать с адвокатской деятельностью?

18/03/13 09:54  XYОтправить письмо > rigiyk    18/03/13 09:48Дерево
Звертайтеся:)
В мене тут теж питаннячко виникло.
Дана норма також містить положення про "третейські судді під час виконання ними цих функцій".
Як розуміти "час виконання ними цих функцій" - взагалі заборонено бути третейським суддею, чи заборонено приймать участь в ролі третейського судді під час розгляду спору в третейському суді?

На даний момент я ж третейським суддею і очікую складення присяги адвоката. "Виконувати функції третейського судді" (приймати участь в ролі третейського судді під час розгляду спору в третейському суді) поки що не планую - потрібно призупиняти адвокатську діяльність?

18/03/13 09:48  rigiykОтправить письмо > XY    18/03/13 09:37Дерево
Блин, куда я смотрел????
Спасибо :))))

18/03/13 09:37  XYОтправить письмо > rigiyk    18/03/13 09:28Дерево
п.1 ч.1 ст.7 ЗУ "Про адвокатуру.." Несумісною з діяльністю адвоката є:робота на посадах осіб, зазначених у пункті 1 частини першої статті 4 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції";

підпункт б) пункту 2) ч.1 ст.4 ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції": особи, які не є державними службовцями, посадовими особами місцевого самоврядування, але надають публічні послуги (аудитори, нотаріуси, оцінювачі, а також експерти, АРБІТРАЖНІ КЕРУЮЧІ, незалежні посередники, члени трудового арбітражу, третейські судді під час виконання ними цих функцій, інші особи в установлених законом випадках);
P.S. Попереднє повідомлення "коряве" :)

18/03/13 09:34  XYОтправить письмо > rigiyk    18/03/13 09:28Дерево
п.1 ч.1 ст.7 ЗУ "Про адвокатуру.." Несумісною з діяльністю адвоката є:робота на посадах осіб, зазначених у пункті 1 частини першої статті 4 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції";
2) особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування:

а) посадові особи юридичних осіб публічного права, які не зазначені в пункті 1 частини першої цієї статті, але одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету;

п. 2.б) особи, які не є державними службовцями, посадовими особами місцевого самоврядування, але надають публічні послуги (аудитори, нотаріуси, оцінювачі, а також експерти, АРБІТРАЖНІ КЕРУЮЧІ, незалежні посередники, члени трудового арбітражу, третейські судді під час виконання ними цих функцій, інші особи в установлених законом випадках);

18/03/13 09:28  rigiykОтправить письмо   Дерево
Добрый день уважаемые форумчане!
Вопрос таков:
Нашел в реестре практику - определение Хоз. суда Днепропетровской области от 22.01.2013г. по делу № 24/5005/16218/2011, в соответствии с которым суд прекратил полномочия арбитражного управляющего в связи с тем что он является адвокатом! При этом сославшись на ЗУ "Об адвакатуре", но не указав конкретно норму.
Вопрос заключается в том действиетльно ли не может адвокат совмещать совю деятельность с арбитражным управляющим?
ЗУ "О банкростве" содержиттолько лишь норму о помощнике арбитражного управляющего и кто им не может быть.
Помогите плиз :)))

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100