RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Використання торгової марки без ліцензійного договору


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/01/18 16:34  MarkinОтправить письмо > Sandrine    17/04/13 13:53Дерево
Щоб не створювати нової теми, напишу запитання тут, специфіка та ж - використання ТМ без ліцензійного договору.
Ситуація наступна:
Фізична особа в Україні зареєструвала торгову марку, під якою виробляються та продаються товари в ЄС заводом-виробником, який в свою чергу має зареєстровані права на цю ж ТМ в ЄС.
Наше підприємство має контракт із заводом-виробником, на підставі якого імпортує в Україну та продає товари із зазначеною ТМ.
В контракті між підприємством-імпортером та заводом-виробником є пункт, що передбачає право на використання даної ТМ без укладення додатково ліцензійної угоди та сплати роялті.
Чи може фізична особа-власник ТМ в Україні вимагати від нас сплати роялті або забороняти продаж товару із зазначеною ТМ?
Чи все ж такий товар буде вважатись законно введеним в господарський оборот, і фізична особа-власник ТМ немає підстав на такі вимоги?
Дякую.

17/04/13 13:53  Sandrine > Ксеня_    15/04/13 23:52Дерево
Почитайте в законе про понятие исчерпание прав. У Вас не понятно кто как использует ТМ. Если товар законно введен в хозяйственный оборот, то происходит исчерпание прав и никакие лицензионные договора не нужны. Может у Вас франчайзинг? Там другая технология.

16/04/13 17:21  AMОтправить письмо > Ксеня_    15/04/13 23:52Дерево
Начните с Закона о знаках для товаров и услуг

16/04/13 16:59  Ксеня_ > Ксеня_    15/04/13 23:52Дерево
Дане питання є все ще актуальним!!!

15/04/13 23:52  Ксеня_   Дерево
Прошу допомогти!
Є виробник товару (власник торгової марки), який уклав ліцензійний договір з покупцем на використання торгової марки. Покупець продає далі товар наступному покупцеві. Кінцевий покупець, крім того, що продає товар далі, активного його ще і рекламує (реклама як самого товару, так і замовляються різноманітні статті в журналі, де використовується зображення торгової марки). Субліцензійний договір відсутній. Виробник товару знає, що кінцевий покупець використовує його торгову марку і нічого не має проти. Але кінцевому покупцеві при податковій перевірці було зроблено зауваження, що він використовує торгову марку та не сплачує роялті, і загрожують, що при наступній перевірці, якщо не буде ліцензійного або субліцензійного договору, нарахують штрафні санкції.
Що в даному випадку робити кінцевому покупцеві? Чи обов'язково мати цей субліцензійний договір? І якщо такий догвоір буде укладатися, то в якій формі повинні здійснюватись платежі - паушальний чи роялті?
Дуже потрібна допомога! Ніколи з таким не мала справи!!!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100