RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Залік і вексель, строк оплати по якому не настав?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/07/13 17:36  GoGoОтправить письмо > V2    18/07/13 14:40Дерево
Стаття 13. Зміни до тексту векселя можуть вноситися за ініціативою його держателя виключно векселедавцем (трасантом) шляхом закреслення старого реквізиту та написання нового із зазначенням дати внесення змін та підписанням відповідно до цього Закону.
Держатель векселя повинен дати згоду на внесення змін до тексту векселя шляхом написання на зворотному боці векселя слів "відповідно до змін" із зазначенням дати внесення змін та підписанням згідно з вимогами цього Закону.
У разі зміни строку платежу за переказним векселем держатель векселя повинен одержати згоду (акцепт) трасата на оплату векселя відповідно до нового строку. У разі коли акцепт вже було здійснено раніше, держатель векселя повинен одержати додаткову згоду акцептанта відповідно до нового строку.
Якщо держатель векселя, який погодився на внесення змін до тексту векселя, бажає зберегти відповідальність попередніх індосантів, він повинен одержати їх згоду. У противному разі попередні індосанти несуть відповідальність таку, як і до внесення змін.

18/07/13 17:35  GoGoОтправить письмо > V2    18/07/13 14:40Дерево
фраза - Дата внесення зміни - лишнее

18/07/13 14:40  V2 > V2    18/07/13 10:08Дерево
Колеги! Дуже потребую Ваших порад щодо правильності внесення змін в текст векселя.

18/07/13 10:08  V2 > GoGo    17/07/13 17:51Дерево
Наказу кого вже було змінено раніше.
На даний момент змінюється дата.

18/07/13 09:29  V2 > GoGo    17/07/13 17:51Дерево
Тобто, "Дата внесення зміни в частині строку оплати" - не писати?
Достатнього просто поставити дату та підпис з печаткою?

17/07/13 17:51  GoGoОтправить письмо > V2    17/07/13 16:11Дерево
?! непонятно сроки меняются или наказу кого? в законе написано достаточно точно что и как писать надо..

17/07/13 16:11  V2 > Rossi    17/07/13 14:17Дерево
Колеги, чи правильними будуть наступні записи у разі внесення змін у текст векселя щодо строків:

Було: заплатимо 01.01.2014 р. наказу фізичної особи.

Змінено написом на звороті: «платити наказу юридичної особи».


Буде:
«заплатимо (закреслено - 01.01.2014 р.) 01.10.2013 р.
Дата внесення зміни в частині строку оплати: 17.07.2013 р.
Підпис, печатка»

Держатель векселя (юридична особа) на звороті пише:
«Відповідно до змін.
Дата внесення змін: 17.07.2013 р.
Підпис, печатка».

17/07/13 14:54  V2 > Rossi    17/07/13 14:17Дерево
Дякую!

17/07/13 14:17  Rossi > V2    17/07/13 14:03Дерево
потому что там речь идет о форме платежа, а не о способах прекращения обязательств по векселю

17/07/13 14:03  V2 > Rossi    17/07/13 12:47Дерево
Чому?

17/07/13 12:47  Rossi > V2    17/07/13 12:37Дерево
не значит

17/07/13 12:37  V2 > briz07    3/06/13 11:05Дерево
Колеги!
Виникло ще одне питання:
Стаття 6. Платіж за векселем на території України
здійснюється тільки в безготівковій формі.

Чи значить це, що в такому випадку залік не можливий?

3/06/13 11:05  briz07Отправить письмо > V2    3/06/13 10:05Дерево

3/06/13 10:05  V2 > briz07    1/06/13 13:38Дерево
Наскільки це буде правильно, якщо є зазначена дата платежу?

1/06/13 13:39  briz07Отправить письмо > V2    30/05/13 10:36Дерево
Если не нравится досрочное предъявление, то делаете деноминацию выданного векселя и ставите дату погашения по предъявлению

1/06/13 13:38  briz07Отправить письмо > V2    30/05/13 10:36Дерево
ТОВ 2 досрочно предъявляет ТОВ1 вексель к платежу. ТОВ 1 соглашается, ну а потом делаете акт сверки и зачет.

30/05/13 17:40  ALEX XO > V2    30/05/13 14:07Дерево
ПК
213.2. Операції з підакцизними товарами, які не підлягають оподаткуванню:
...
213.2.4.
".....а також операції за участю векселедавця, заставодавця та іншої особи, що видала ордерний або борговий цінний папір, з видачі та ПОГАШЕННЯ цих цінних паперів"

30/05/13 14:07  V2 > ALEX XO    30/05/13 13:01Дерево
Що маєте на увазі під "Неакцизится"?

30/05/13 13:01  ALEX XO > V2    30/05/13 11:57Дерево
За выкуп могут налоговики прицепится с акцизом так как
НЕакцизится "...а також операції за участю векселедавця, заставодавця та іншої особи, що видала ордерний або борговий цінний папір, з видачі та ПОГАШЕННЯ цих цінних паперів"
Я бы внес изменения в текст векселя и подогнал нужную дату ПОГАШЕННЯ.

30/05/13 12:19  Козак-вітерОтправить письмо > V2    30/05/13 10:36Дерево

30/05/13 11:57  V2 > V2    30/05/13 10:36Дерево
Можливо, оскільки строк до оплати не настав, доцільно укласти договір викупу векселя?
Які в кого міркування?

30/05/13 10:36  V2   Дерево
Шановні колеги!
ТОВ 1 заборгувало ТОВ 2 10 грн. за поставку товару. Крім того, видало по іншому договору вексель на 5 грн., строк оплати по якому ще не настав.
ТОВ 2, в свою чергу, має борг перед ТОВ 1 за товар в розмірі 15 грн.

Чи можна вищезазначені вимоги закрити заліком?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100