RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Пересечение границы / Таможня

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Пересечения границы Украина - Польша на автомобиле отца


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/09/17 03:05  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Чеслав    18/09/17 18:08Дерево
обращайте внимание на дату поста. Вы ответили на вопрос более чем 4-х летней давности. зачем?

18/09/17 18:08  Чеслав > svetanko    19/06/13 15:43Дерево
Українська. Діє загальне правило - авто може декларувати на тимчасовий виїзд з України власник майна або уповноважена особа, за нотдорученням з відповідними повноваженнями. Митників не цікавить хто керує авто, важливо хто декларує виїзд - подає митнику в віконце документи при перетині кордону.

22/04/16 10:06  skalaОтправить письмо > skala    22/04/16 09:51Дерево
розібрався. Дякую.
Порядок допуску транспортних засобів до поїздки за кордон
50. До поїздки за кордон допускаються транспортні засоби, на які видані реєстраційні документи відповідно до Конвенції про дорожній рух та номерні знаки, серіям яких присвоєні літери латинського алфавіту.
51. У разі відсутності права власності на транспортні засоби оформлення документів для поїздок за кордон здійснюється на підставі заяви власника транспортного засобу або документів, що підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами. Особам, що здійснюють поїздку за кордон, на період поїздки за їх бажанням видаються свідоцтва про реєстрацію на їх ім'я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім'я власника транспортного засобу, і документи, які підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами, зберігаються у відповідних сервісних центрах МВС.
(абзац перший пункту 51 із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 13.02.2012 р. N 87, від 09.11.2015 р. N 904)

22/04/16 09:51  skalaОтправить письмо > svetanko    19/06/13 15:43Дерево
ап
3/08/13 00:00 Valerii9116 >
Если выезжающий вписан в тех паспорт как имеющий право на вождение, правда на украинском языке, доверенность собственника нужна или или талон на временный выезд?

3/08/13 00:00  Valerii9116 > continent_7    19/06/13 16:09Дерево
Если выезжающий вписан в тех паспорт как имеющий право на вождение, правда на украинском языке, доверенность собственника нужна или или талон на временный выезд?

27/06/13 13:22  Mmax997 > svetanko    19/06/13 15:43Дерево
Всем спасибо!

19/06/13 16:09  continent_7Отправить письмо > svetanko    19/06/13 15:43Дерево
За кордоном до автівки вже давно відносяться не більше як до велосипеда, а ми поки що лише намагаємось.

19/06/13 15:43  svetankoОтправить письмо > continent_7    19/06/13 11:54Дерево
Українська. Діє загальне правило - авто може декларувати на тимчасовий виїзд з України власник майна або уповноважена особа, за нотдорученням з відповідними повноваженнями. Митників не цікавить хто керує авто, важливо хто декларує виїзд - подає митнику в віконце документи при перетині кордону.

19/06/13 11:54  continent_7Отправить письмо > svetanko    19/06/13 11:25Дерево
На митному контролі ще мабуть до цього часу совкові порядки, пережитки минулого. При користуванні батьковим автомобілем в межах України, доручення не потрібне, його відмінили в нашій державі. Чому до митниці не дійшла ця норма закону, не відомо. А хто конкретно не пустить українська сторона чи польська?

19/06/13 11:25  svetankoОтправить письмо > Mmax997    17/06/13 10:22Дерево
Доручення потрібне, але не на КЕРУВАННЯ, а на користування, тимчасове розпорядження руховим майном - автомобілем, без цього митний контроль не пройдете. Просіть у нотаріуса зробити відповідну довіренність

19/06/13 11:12  continent_7Отправить письмо > Mmax997    17/06/13 10:22Дерево
Доручення на право керування точно не потрібне, його відмінили, достатньо мати при собі талон реєстрації автомобіля.

17/06/13 20:51  mmm-mmm > Mmax997    17/06/13 10:22Дерево
Доручення з виїздом за кордон

17/06/13 11:48  Mmax997 > Mmax997    17/06/13 10:22Дерево
вверх

17/06/13 10:22  Mmax997   Дерево
День добрый!
Есть у кого то опыт пересечения границы в направлении из Украины в Польшу на автомобиле, оформленном на отца? Еду туда на две недели. Я не вписан в техпаспорт, автомобиль кредитный. Отца в машине не будет. Что мне надо оформлять и сколько все это стоит?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100