RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Виплата заробітної плати


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/08/17 13:31  КИКАОтправить письмо > zapit    2/08/17 22:58Дерево
Оклад (3200.00)/21 (кількість робочих днів в липні) х7 (кількість відпрацьованих днів)

30/08/17 13:29  КИКАОтправить письмо > zapit    2/08/17 22:47Дерево
661

2/08/17 22:58  zapitОтправить письмо > КИКА    31/07/17 09:58Дерево
Працівник працює з 21 липня 2017р. Відпрацював він 7 робочих днів у липні. Як йому нарахувати зарплату з 21 по 31 липня? Оклад (3200.00)/21 (кількість робочих днів в липні) х7 (кількість відпрацьованих днів)? Правильно? Чи треба рахувати кількість годин які він відпрацював за 7 днів, а це буде 7*2+5*8=14+40=54 (54 години), і 3200 ділити на норму годин у липні і множити на 54 години? Дякую.

2/08/17 22:47  zapitОтправить письмо > КИКА    31/07/17 09:58Дерево
Доброго дня! Зарплата видається з каси. В видатковому касовому ордері є колонка "Кореспондуючий рахунок, субрахунок". Що там має бути ? 301 чи 661? Дякую.

31/07/17 09:58  КИКАОтправить письмо > zapit    30/07/17 23:28Дерево
Не вказуючи - не може.
То запишіть ці кошти в книгу доходів як виручку (не перебільшити граничний обсяг!) і спокійно видавайте.
Зрозумійте, ваші документи з підприємницької діяльності повинні бути у відповідності один до одного. Якщо ви якісь кошти видаєте за документами, то їх походження повинно бути документально підтверджено. В саме цьому випадкові - принаймні записом у книзі доходів. Бо розрахунковий документ спрощенець без РРО видає на вимогу покупця.

30/07/17 23:28  zapitОтправить письмо > Marlboro!    28/07/17 12:00Дерево
Доброго дня!Ви написали, що може ФОП виплатити готівкою з власних коштів заробітну плату працівникові, не вказуючи потім цю суму в Книгу обліку доходів, ніби-то це була його виручка. А чи не буде претензій потім в податкової, що ФОП виплати зарплату не з виручки (бо не вказав цю суму в книзі Доходів), а з своїх власних коштів? ФОПи мають право так чинити, бо "не ведуть " каси? Дякую.

29/07/17 20:11  Marlboro! > zapit    29/07/17 16:24Дерево
Так

29/07/17 16:24  zapitОтправить письмо > Marlboro!    28/07/17 16:19Дерево
Доброго дня. Заповнюю призначення платежу (сплата ПДФО із зарплати, ЄСВ на зарплату найманого працівника, Військовий збір із зарплати найманого працівника, єдиний податок ФОПа) Усі ці призначення заповнюються за єдиним принципом?
* ;101 ;ідентифікаційний код підприємця ;призначення платежу;
правильно? Дякую.

28/07/17 16:19  Marlboro! > zapit    28/07/17 14:57Дерево
Все по статті 115 КЗПП - не пізніше 7 днів слідуючих за липнем.
Податки до або під час виплати зарплати.

28/07/17 14:57  zapitОтправить письмо > Marlboro!    28/07/17 12:00Дерево
Доброго дня! Працівник у ФОПа працює з 21 липня 17р.31 липня він нарахує йому зарплату за 21-31 липня. Коли її треба виплачувати і коли треба виплачувати аванс за серпень? Коли платити 22% ЄСВ за найманого і коли ПДФО та військовий збір? Дякую.

28/07/17 12:00  Marlboro! > zapit    28/07/17 07:30Дерево
Так, може

28/07/17 07:30  zapitОтправить письмо > miro    19/06/13 16:58Дерево
Доброго дня! ФОП на 3 групі 5 % має найманого працівника. Працює тільки по перерахунку, хоча має право й за готівку працювати. Чи має такий ФОП право виплатити зарплату працівникові не по перерахунку на картку працівника і не знімаючи готівку з рахунку, а виплатити готівкою з власних коштів, не вказуючи потім цю суму в Книгу обліку доходів, ніби-то це була його виручка? Дякую.

19/06/13 17:18  наталья93Отправить письмо > miro    19/06/13 16:58Дерево
да :)

19/06/13 16:58  miroОтправить письмо > 010203    19/06/13 14:10Дерево
только оплата НДФЛ и ЕСВ должна быть произведена не позже дня выплаты зарплаты из кассы

19/06/13 16:32  наталья93Отправить письмо > 010203    19/06/13 14:10Дерево
мы делаем РКО на выплату ЗП каждому лицу. Но можно и сводной ведомостью на выплату ЗП. а выплачивать можно и из кассы, если у вас есть официальные дохожы в кассу в достаточной сумме.

19/06/13 14:20  Marlboro! > 010203    19/06/13 14:10Дерево
Так пусть в ведомости порасписываются - как обычная выплата налом.

19/06/13 14:10  010203Отправить письмо   Дерево
підскажіть чи потрібно підприємцю платнику єдиного податку 3-група 5%,на виплату заробітної плати працівникам знімати налічку по чековій книжці з розрахункового рахунка ,при цьому що налічка в магазині є завжди,які підтвердження для контролюючих органів що зарплата і аванс виплачені ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100