RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Запрос в органы реєстрації актів цивільного стану

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

30/08/21 17:27  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Konstantin_D    30/08/21 15:14Дерево
Всі відомості, які потрібні для вирішення спору.

30/08/21 15:14  Konstantin_DОтправить письмо > Евгений Осычнюк    28/08/21 12:34Дерево
Ви маєте на увазі витребування відомостей про шлюб спадкодавиці? Чи про народження та шлюб спадкоємиці також?

28/08/21 12:34  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Konstantin_D    27/08/21 13:08Дерево
А що саме "дуже погано" Подавайте позов, и одночасно клопотання до суду про витребування відомостей. Навіть адмінзбір не треба буде сплачевати.

27/08/21 14:20  decisionmakerОтправить письмо > Konstantin_D    27/08/21 13:08Дерево
Насправді у Вас не все так погано лише декілька витягів, я думав, що взагалі жесть ).

І ОК АКА Олюня 100% права, дублікати ніхто не відміняв.
У мене була схожа ситуація я отримував 4 витяги, і описав це все в позові, у їх честі ніяких питань з цією ситуацією не виникало.

27/08/21 13:14  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Konstantin_D    27/08/21 13:08Дерево
додатково: знаю, що і дублікат свідоцтва про народження можна отримати в ЦНАП

27/08/21 13:08  Konstantin_DОтправить письмо > Евгений Осычнюк    26/08/21 19:05Дерево
Дуже погано.
Потрібно подати позов до суду про продовження строку для прийняття спадщини (спадщина відкрилась ще у 2001 році, але то окреме питання).
Спадкодавець - мати.
Спадкоємиця - дочка.
Мати вдруге виходила заміж.
Дочка виходила заміж уже двічі.
Свідоцтва про народження дочки немає.
Свідоцтв про шлюб ані матері, ані про перший шлюб дочки немає.

Спадкове майно - дві земельні ділянки, які дочку не цікавлять взагалі, але є фермер, якого ці ділянки цікавлять.
Взяли у дочки довіреність (ледве вмовили її надати довіреність, щоб можна було оформити на неї землю та потім взяти в оренду). Більше вона нічим допомагати не буде.

Теперь виникло питання довести родинні зв"язки між матір"ю і дочкою.
А як це зробити - поки що не знаю.
Як би можна було взяти витяг на мати та на дочку, де б було вказано всю історію шлюбів та зміни прізвищ...

27/08/21 09:38  decisionmakerОтправить письмо > Konstantin_D    26/08/21 16:18Дерево
Відпишетесь будь-ласка по рішенню Вашого питання стосовно витягу з реєстру актів цивільного стану.
В мене була подібна ситуація 7 років тому, нажаль прийшлось брати окремий витяг на кожний окремий запис.
Але можливо на сьогодні щось змінилось.

26/08/21 19:05  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Konstantin_D    26/08/21 16:18Дерево
Запитайте в РАЦС по телефону, там скажуть. Хоча (імхо) це неможливо технічно, реєстр підтримує видачу витягу в межах одного актового запису.

26/08/21 16:18  Konstantin_DОтправить письмо > Molodoi_Gariacii    1/07/13 15:39Дерево
А чи існує на сьогодні можливість отримати такий витяг (довідку), де буде зазначена вся історія шлюбів та розлучень (в тому числі й зміна прізвищ)?

Громадянка України кілька разів уклала та розірвала шлюб, кожного разу змінювала прізвище. Є необхідність отримати інформацію про всю історію її шлюбів та зміну прізвищ.

Видача витягів по кожній реєстрації/розірванню можлива, а по всіх одразу?

1/07/13 15:39  Molodoi_GariaciiОтправить письмо > Interes    28/06/13 15:55Дерево
В Больницу ? :-) нет.
В Милицию ? :-) нет.
Наверное в ЗАГС ?

28/06/13 15:55  Interes > Molodoi_Gariacii    28/06/13 14:07Дерево
это не проблема, продавец может сам про себя собрать эту информацию по моему требованию и в моем присутствии. Вопрос в том: куда обращаться, где выдают такие справки о ПОЛНОЙ истори браков-разводов человека?

28/06/13 14:07  Molodoi_GariaciiОтправить письмо > Interes    27/06/13 13:02Дерево
Стаття 9. Державна реєстрація актів цивільного стану
Інформація про персональні дані фізичної особи, що містяться
в актовому записі цивільного стану, є конфіденційною і не підлягає
розголошенню.

28/06/13 14:01  Molodoi_GariaciiОтправить письмо > Interes    27/06/13 13:02Дерево

27/06/13 13:02  Interes   Дерево
Хочу перед покупкой квартиры навести справки о продавце. Необходимо выяснить состоял ли он когда-то в браке и когда, чтобы потом не оказалось, что его вторая половина оспаривает сделку купли-продажи. Чистосердечное признание самого продавца в счет не берем, ровно как и его паспорт - паспорт можно поменять, исправить или подделать. Доверяй но проверяй. Можно ли легально выяснить эту информацию и как?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100