RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи можна у рекламі використовувати зображення грошей?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/10/17 08:09  kyivlegalОтправить письмо > КИКА    24/10/17 12:43Дерево
Суворість законів компенсується необов’язковістю їх виконання.

24/10/17 12:43  КИКАОтправить письмо > kyivlegal    24/10/17 09:46Дерево
В мене зараз лежить:
1. рекламна листівочка, в якої з одного боку інформація про "гроші на ваші потреби", а з іншого- зображення 500-ки, тільки з написом "не є платіжним засобом".
2. "сувенірна банкнота", відповідного вигляду.
Обидві розміром, кольором і навпомацки схожі на реальні. Тобто на обох є портрет Сковороди, відповідні написи, малюнки, тризуб і підпис голови банку.
Аби моя воля, вважти це підробкою грошових знаків, з усіма наслідками.

24/10/17 09:46  kyivlegalОтправить письмо > АНА    23/10/17 13:05Дерево
Крім заборони використання державних символів: "..використовувати або імітувати зображення Державного Герба України, Державного Прапора України,.." є ще авторське право на портрети, зображені на банкнотах.
Можна отримати привіт від автора, НБУ напевно, чи хто там у них автор..

23/10/17 13:05  АНА > enough    15/07/13 11:51Дерево
Коллеги, хочу поднять эту тему. Как Вы считаете можно ли в рекламе использовать изображение денег, при этом на купюре виден герб?

15/07/13 11:51  enoughОтправить письмо > xwerf    14/07/13 23:23Дерево
Такі так, у ст. 8 прямої заборони немає. Не було на практиці з цим проблем?

14/07/13 23:23  xwerfОтправить письмо > enough    14/07/13 23:16Дерево
вроде как такового запрета нет. но, в гривнах, например есть изображение Герба Украины, а его в рекламе использовать нельзя ;)

14/07/13 23:16  enoughОтправить письмо   Дерево
Чи можна у рекламі використовувати зображення грошей?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100