RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи можуть векселі включатись до біржового реєстру?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/07/13 11:08  briz07Отправить письмо > briz07    23/07/13 11:00Дерево
Да... Задорнову, еще очень далеко до нашей Верховной Зради..

У Законі України "Про обіг векселів в Україні"
"Вексель, виданий в документарній формі в електронному вигляді, підписується:
від імені юридичних осіб – шляхом накладення електронного цифрового підпису керівника або уповноваженої ним особи та електронного цифрового підпису головного бухгалтера (за наявності посади головного бухгалтера у штатному розписі юридичної особи) або уповноваженої ним особи, а також електронного цифрового підпису юридичної особи, спеціально призначеного для засвідчення дійсності підпису на документах;
від імені фізичних осіб або фізичних осіб – підприємців – шляхом накладення одного електронного цифрового підпису зазначеної особи або уповноваженої нею особи".

23/07/13 11:00  briz07Отправить письмо > Mark-Don    22/07/13 16:32Дерево
Я привел будущую редакцию ст. 5 :)
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Там еще много перлов, по изменениям, которые уже приняты... ;)
Например:

1. У Законі України "Про цінні папери та фондовий ринок"
1) абзац третій частини третьої статті 3 викласти в такій редакції:
"Неемісійні цінні папери можуть видаватися та існувати виключно в документарній формі у паперовому або електронному вигляді. Перелік цінних паперів, що можуть видаватися в електронному вигляді, визначається Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку за погодженням з Національним банком України";
2) "8. Правочини щодо цінних паперів повинні вчинятися за участю або посередництвом торгівця цінними паперами, крім випадків:
..............................
проведення розрахунків з використанням неемісійних цінних паперів;

2. Закон України від 6 липня 2012 року № 5178-VI "Про депозитарну систему України"

1) Права на цінний папір та права за цінним папером на пред'явника, що існує в документарній формі у паперовому вигляді, переходять шляхом вручення такого цінного папера іншій особі,

!!!а порядок переходу права на цінний папір та права за цінним папером на пред'явника, що існує в документарній формі в електронному вигляді, визначається !!!
Національним банком України - для фінансових банківських векселів та Кабінетом Міністрів України – для фінансових казначейських векселів".

В общем, что будет в итоге... не понимаю.. но будет весело,
Задорнов отдыхает...

23/07/13 07:38  Mark-DonОтправить письмо > Shadi    22/07/13 23:20Дерево
А над чем тут думать, коллега, если это прямо указано в законе и решениях о выпусках этих векселей ?

22/07/13 23:20  ShadiОтправить письмо > torgoveu ub    22/07/13 17:16Дерево
Я думаю, что гос.векселя тоже будут бездокументарные. Их как раз недавно продвигали!

22/07/13 17:16  torgoveu ubОтправить письмо > Mark-Don    22/07/13 16:41Дерево
ну а как пдв векселя скупать, по цене ниже номинала, надо ж как бы и цену показать рыночную

22/07/13 16:41  Mark-DonОтправить письмо > Mark-Don    22/07/13 16:32Дерево
Дополнение:
Из приведенного следует, что ни о какой бирже, кроме финансовых векселей в бездокументарной форме, не может даже идти речь.

22/07/13 16:32  Mark-DonОтправить письмо > briz07    22/07/13 15:52Дерево
Какого года редакцию статьи Вы привели ?

Действующая редакция:

Векселі (переказні і прості) складаються у документарній формі на бланках з відповідним ступенем захисту
від підроблення, форма та порядок виготовлення яких затверджуються Національною комісією з цінних паперів та
фондового ринку за погодженням з Національним банком України з урахуванням норм Уніфікованого закону, і не
можуть бути переведені у бездокументарну форму (знерухомлені), крім фінансових векселів, що випускаються у
бездокументарній формі. Правила реєстрації випуску та правила обліку фінансових векселів встановлюються
Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку за погодженням з Національним банком України.

22/07/13 15:52  briz07Отправить письмо > torgoveu ub    18/07/13 11:19Дерево
Не торопитесь:
есть один технический момент, они не могут первестись в бездокументарку))

ЗУ "Про обіг векселів в Україні"
Стаття 5.
Фінансовий банківський вексель видається в документарній формі в електронному вигляді. Фінансовий казначейський вексель видається в документарній формі у паперовому або електронному вигляді.

22/07/13 15:05  GoGoОтправить письмо > Shadi    18/07/13 12:51Дерево
под РЦ мостырится ооо которое будет заниматься клирингом и электронными операциями с векселями))) так что скоро в этом вопросе увидим много нового)))

18/07/13 15:00  ShadiОтправить письмо > torgoveu ub    18/07/13 13:34Дерево
;-) в нашей стране все можно, но не всем ...

18/07/13 13:34  torgoveu ubОтправить письмо > Shadi    18/07/13 12:51Дерево
) не ну в принципе закрутить то можно было бы если бы)

18/07/13 12:51  ShadiОтправить письмо > Оля___!    18/07/13 11:06Дерево
Как вы себе представляете исполнение требований для включения в биржевой реестр, особенно по кол-ву операций в мес и их объёму? Нельзя!

18/07/13 11:25  Alex7 > Оля___!    18/07/13 11:06Дерево
Бумажный вексель не может, только ЦБ в бездокументарной форме

18/07/13 11:19  torgoveu ubОтправить письмо > Оля___!    18/07/13 11:06Дерево
есть один технический момент, они не могут первестись в бездокументарку))

18/07/13 11:06  Оля___!   Дерево
Є необхідність продати простий іменний вексель. З цієї операції потрібно сплатити 1,5 % податку. Чи можуть векселі включатись до біржового реєстру? Це дасть можливість зменшити податок

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100