RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Затвердження річного звіту товариства


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/04/18 13:56  joilly > Veta    12/09/13 12:43Дерево
В Законе про ЦБ ст. 40 п. 1."Регулярна інформація про емітента - річна та проміжна звітна інформація про результати фінансово-господарської діяльності емітента, яка розкривається на фондовому ринку, в тому числі шляхом подання до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку"
В ст. 40 п. 3. "Річна інформація повинна бути затверджена наглядовою радою емітента до її розкриття відповідно до вимог цього Закону".
Что таки под годовой в Комиссию протокол Наб., а на собрании утверждение финансовых форм?

12/09/13 17:46  Mark-DonОтправить письмо > Veta    12/09/13 17:01Дерево
Из 1591:

"Звітним періодом для складання річної інформації є календарний рік."

Далее:
ОСОБЛИВОСТІ СКЛАДАННЯ РІЧНОГО ЗВІТУ ...
"...Емітентами .......... до річної інформації, складеної у відповідності до пункту 1 глави 2 цього розділу, додається інформація відповідно до додатка ..."
Т.е. то, что в п. 1 главы 2 + дополнение - это именно звіт,
но с учетом особливостей, характерных для эмитентов отдельных видов ЦБ.

Тогда почему для акций - это не Звіт ?

Анализ всего этого приводит, во всяком случае меня, к выводу, что річна інформація за звітний період - это и есть "Звіт" во всей его красе и многогранности.

Вопрос в ином, что нормативные акты комиссии пишутся через одно известное место.
Меня всегда веселит известный аргумент - да, мы видим недостатки, но сейчас главное Закон/Положение/Указ и т.д. - принять, а потом будем дорабатывать и учитывать пожелания трудящихся.
Но когда на очевидные ляпы обращаешь внимание в процессе обсуждения документа, на них очень часто не реагируют.
Убеждался в этом не раз, активно участвуя в работе над разными проектами НПА.

12/09/13 17:01  VetaОтправить письмо > Mark-Don    12/09/13 16:38Дерево
З практичної точки зору повністю згоден, а от з теоретичної і правильного виконання закону, залишається якийсь сумнів. От затвердили річний звіт, а що це? Ну, як на сайті дивіться. На якому сайті? То ж річна інформація емітента. А звіт де?...

12/09/13 16:38  Mark-DonОтправить письмо > Veta    12/09/13 16:30Дерево
Я пишу просто и однозначно:
"Затвердження річного звіту за .... рік"
В решении :
"Затвердити річний звіт за .... рік"
На вопрос а где сам звіт ? ответ очень простой - смотрите в интернете и читайте в офиц. издании НКЦПФР
Никогда никаких проблем не было и, уверен, не будет.

12/09/13 16:30  VetaОтправить письмо > Mark-Don    12/09/13 16:08Дерево
Особливих проблем я поки що, також не бачу (на цей час інтерес до цього питання суто теоретичний). Але включення до порядку денного такого питання, вимагає від емітента підготовки певних матеріалів для його розгляду. Якщо по вказаному питанню буде прийнято рішення, наприклад,:
"Затвердити річну фінансову звітність АТ за 2012 рік."


Чи буде це означати, що річний звіт затверджено?
Представники комісії в своїй більшості ототожнюють "річний звіт товариства" та "річну інформацію емітента". При чому одним із головних аргументів є "що ж тут незрозумілого?".

Ще один варіант, АТ прийняло рішення на зборах:

- затвердити річний звіт АТ за 2012 рік: активи - 10 гривень, пасиви - 5 гривень, збиток - 2 гривні.

Чи буде це виконанням вимог Закону?

12/09/13 16:08  Mark-DonОтправить письмо > Veta    12/09/13 12:43Дерево
Честно говоря, коллега, не вижу в этом никакой проблемы.
Понятие "Річний звіт" легко вырисовывается из анализа отдельных положений документа 1591. ИМХО

12/09/13 12:43  VetaОтправить письмо   Дерево
Шановні колеги! Кому цікаво пропоную обговорити наступну тему.
Відповідно до ЗУ "Про акціонерні товариства", до виключної компетенції загальних зборів належить:
- затвердження річного звіту товариства;
Причому питання про затвердження річного звіту товариства підлягає обов'язковому включенню до порядку денного річних зборів.
Закон не розкриває поняття "річний звіт" товариства.

То що саме збори повинні затвердити у складі "річного звіту" (варіанти):

а) річну фінансову звітність;
б) річну фінансову звітність та річку консолідовану фінансову звітність (якщо є дочірні підприємства);
в) пункт а, б плюс аудиторський висновок (висновки);
г) річну інформацію про емітента (відповідно до ч. 3 ст.40 "ЗУ Про ЦП та ФР")
ґ) все наведене вище;
д) інші варіанти __________.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100