RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Яким чином перереєструвати первинну профспілкову організацію?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/11/18 13:08  панна > панна    14/11/18 11:00Дерево
ап

14/11/18 11:00  панна > ОК АКА Олюня    1/10/13 18:40Дерево
Доброго дня. Підніму тему. Є первинна профспілка зі статусом юр.особи, яка діє на підставі статуту іншої всеукраїнської профспілки. Наразі є необхідність вийти зі складу всеукр. спілки і увійти до складу місцевої. Як я розумію у нас є такі способи це зробити:
1. Вийти зі складу попередньої, письмово повідомивши останню за 3 місяці, ліквідувати попередню та увійти до складу нової на підставі її статуту. (але в нас ситуація, що відомості про всеукр. спілку включені до ЄДР як про засновника).
2. Ліквідувати первинну профспілку та створити нову на підставі власного статуту.
Постає питання по-перше, чи необхідний крок ліквідації зазначений у першому способі? По друге, чи реально буде провести зміну засновника, шляхом викладення статуту в новій редакції і подання реєстратору форми 3?
По-третє: на практиці ліквідація профспілки займає багато сил та часу? Буду вдячна за ваші відповіді чи думки.

1/10/13 18:40  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > semenuk01    1/10/13 16:09Дерево
А наоборот? Создать новую, и выйти из старой?

1/10/13 16:09  semenuk01 > Леруа    1/10/13 14:48Дерево
Цікавить процедура відокремлення від даної профспілки з подальшим створенням незалежної первинної профспілкової організації.Чи можливо це зробити внесенням змін до установчих документів?

1/10/13 14:48  ЛеруаОтправить письмо > semenuk01    1/10/13 11:31Дерево
Може це Вам допоможе.
Стаття 18. Припинення діяльності профспілок, їх об'єднань

Профспілки, їх об'єднання можуть припинити свою діяльність шляхом реорганізації чи ліквідації (саморозпуску, примусового розпуску).

Рішення про реорганізацію чи ліквідацію (саморозпуск) приймається з'їздом (конференцією), загальними зборами відповідно до статуту (положення) профспілки, об'єднання профспілок. Одночасно з прийняттям такого рішення з'їзд (конференція), загальні збори приймають рішення про використання майна та коштів профспілок, їх об'єднань, що залишилися після проведення всіх необхідних розрахунків, на статутні чи благодійні цілі.


1/10/13 11:31  semenuk01   Дерево
Первинна профспілкова організація входить до складу профспілки працівників освіти і науки України. На даний час виникає необхідність виходу з даної організації та створення окремої незалежної профспілки. Підскажіть будь-ласка яким чином це краще зробити (внесення змін, реорганізація, ліквідація)?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100