RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Проверка налоговой инспекцией


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/06/17 14:09  i-h lawyer > Lawer1010    18/10/13 14:09Дерево
стаття 77.4. ПКУ визначає право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.

Виходить якщо надіслали повідомлення та копію наказу за 10 календарних днів, а платник отримав за 5 календарних днів до дати початку перевірки - то підстав для недопуску нема?? Судової практики поки не знайшлось

22/10/13 14:14  PracticОтправить письмо > Лариса Луганск    18/10/13 13:40Дерево
Или в Киев приезжайте на практикум по успешному прохождению налоговых проверок, алгоритмам действий [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Будем рады видеть!

22/10/13 14:12  PracticОтправить письмо > Лариса Луганск    18/10/13 13:40Дерево
Лариса, возможно, Вам будет интересно это мероприятие в Луганске [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Можете подготовить лектору дополнительные вопросы, интересующие Вас, он точно ответит!

18/10/13 14:09  Lawer1010 > Лариса Луганск    18/10/13 13:40Дерево
Читаємо ст. 81 ПКУ:
81.1. Посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки, фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених цим Кодексом, та за умови пред'явлення або надіслання у випадках, визначених цим Кодексом, таких документів:
направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб'єкта (прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) або об'єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника контролюючого органу або його заступника, що скріплений печаткою контролюючого органу;

копії наказу про проведення перевірки;

службового посвідчення осіб, які зазначені в направленні на проведення перевірки.

Непред'явлення або ненадіслання у випадках, визначених цим Кодексом, платнику податків (його посадовим (службовим) особам або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції) цих документів або пред'явлення зазначених документів, що оформлені з порушенням вимог, встановлених цим пунктом, є підставою для недопущення посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення документальної виїзної або фактичної перевірки.

Відмова платника податків та/або посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) від допуску до перевірки на інших підставах, ніж визначені в абзаці п'ятому цього пункту, не дозволяється.

Таким чином, будь-які Ваші внутрішні документи не є підставою для недопуску податківців до перевірки.

18/10/13 13:57  klim-ko > Лариса Луганск    18/10/13 13:40Дерево
Вы на предприятии можете написать и утвердить любое положение, порядок и т.д.
Но если этот документ не будет соответствовать порядку проведения проверок, который предусмотрен в главе 8 Налогового кодекса то не допускать к проверке, а тем более со словами "директор не разрешил" у Вас всё равно не будет

18/10/13 13:40  Лариса Луганск   Дерево
На нашем предприятии через каждые 3 месяца приходят налоговики с фактической проверкой. Возможно ли создать (и будет ли это правомерно) Положение или Приказ по предприятию, что любая проверка (особенно фактическая) должна начаться только с уведомления директора, только после его разрешения к допуску проверяющих ? Приказ нужен не для нас, а для проверяющих - нет директора на месте, значит не начинается проверка! Благодарю

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100