RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Реєстрація речових прав на нерухоме майно


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/06/17 13:14  Юрист АлександраОтправить письмо > robota2007    19/05/17 10:24Дерево
Доброго дня, Ви вже знайшли відповідь на своє питання?
документи мають бути наступні: 1) рішення уповноваженого органу про передачу, прийняте відповідно до законодавства в межах повноважень такого органу
2)квитанція про сплату адмінзбору
а там вже залежно від ситуації може бути довіреність на заявника, можуть бути інші нюанси

19/05/17 10:24  robota2007Отправить письмо > Юрист Александра    26/04/17 17:21Дерево
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка як привильно зареєструвати будівлю яка передається з комунальної власності в релігійну організацію. Який перелік документів потрібно підготувати для реєстрації? Дякую

26/04/17 17:21  Юрист АлександраОтправить письмо > VoiVod    26/04/17 17:07Дерево
1) ч. 2 ст. 3 ЗУ "Про державну реєстрацію речових прав.."
Речові права на нерухоме майно та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації відповідно до цього Закону, виникають з моменту такої реєстрації.
2) ч. 9 ст. 18 того ж Закону:
Датою і часом державної реєстрації прав вважається дата і час реєстрації відповідної заяви, за результатом розгляду якої державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію прав.

Получается право собственности ко мне перешло 17.03.2017г. а распоряжаться имуществом я могу только с 20.03.2017г. - истинно так и получается

26/04/17 17:07  VoiVodОтправить письмо > svp555    25/04/17 14:38Дерево
Вопрос еще актуален

26/04/17 11:03  VoiVodОтправить письмо > svp555    25/04/17 14:38Дерево
В моем случае заявление зарегистрировано 17.03.2017г. а решение принято 20.03.2017г. До принятия решения я не могу взять вытяг из реестра обтяжень.
Получается право собственности ко мне перешло 17.03.2017г. а распоряжаться имуществом я могу только с 20.03.2017г.
По одному из предприятий у меня разница между регистрацией заявления и принятием решения составляет 2 недели.
Кто в таком случае является собственником имущества в промежутке между регистрацией заявления и принятием решения о регистрации.

25/04/17 14:38  svp555Отправить письмо > VoiVod    25/04/17 13:52Дерево
В Законі ж чітко вказано: дата і час реєстрації відповідної заяви за результатом розгляду якої державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію прав.

25/04/17 13:52  VoiVodОтправить письмо > VoiVod    25/04/17 13:42Дерево
п.9. ст. 18 Закона.
Датою і часом державної реєстрації прав вважається дата і час реєстрації відповідної заяви, за результатом розгляду якої державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію прав.
Как его правильно понимать с какого момента право собственности зарегистрировано,с момента принятия заявления или момента принятия решения о регистрации.

25/04/17 13:42  VoiVodОтправить письмо > смт    25/04/17 13:24Дерево
Порядок читал там прямо об этом не говорится

25/04/17 13:24  смт > VoiVod    25/04/17 12:57Дерево
Ответ где-то в недрах порядка ведения госреестра имущественных прав. А можно узнать у регистратора

25/04/17 12:57  VoiVodОтправить письмо > смт    25/04/17 12:34Дерево
Что тогда означает фраза решение о государственной регистрации принято 20.03.2017г. получается регистрация прошла 17.03.2017г. на три дня раньше принятого решения

25/04/17 12:34  смт > VoiVod    25/04/17 12:13Дерево
ч.2ст.3 Закона

25/04/17 12:13  VoiVodОтправить письмо > decisionmaker    8/11/13 10:03Дерево
Может была подобная тема, но не нашел.
Интересует вопрос с какого момента переходит право собственности на недвижимое имущество.
Есть витяг с государственного реестра имущественных прав.
В вытяге указано: дата,время государственной регистрации 17.03.2017г.
Далее в вытяге написано, решение о государственной регистрации принято 20.03.2017г.
С какого момента перешло право собственности с 17.03.2017 или с момента принятия решения о регистрации 20.03.2017г.

8/11/13 10:03  decisionmakerОтправить письмо > danielqwerty    8/11/13 08:15Дерево
Якщо проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність уже був затверджений та були подані документи на отримання державного акту (до 2013р.), то в такому випадку порядок реєстрації буде такий самий але замість витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Ви отримаєте свідоцтво на новосформовану земельну ділянку.

8/11/13 08:15  danielqwerty > decisionmaker    7/11/13 16:26Дерево
Дуже вдячний Вам за чітку відповідь !

Але є ще зем. ділянка, взагалі без держ. акту (Не встиг спадкодавець оформити за життя)... У такому випадку кадастровий отримуєтья ? Після отримання порядок реєєстрації такий як Ви описали ?
Дякую.

7/11/13 16:26  decisionmakerОтправить письмо > danielqwerty    7/11/13 15:57Дерево
Отже, якщо це вже сформована земельна ділянка, і буде змінюватися тільки її власник то відповідно до ЗУ "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" буде видаватися лише Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно.
Зміна власника земельної ділянки у відповідності до ст. 18 вищезазначеного закону не є підставою для видачі свідоцтва.
Після реєстрації в державном реєстрі речових прав на нерухоме майно документом, що підтверджує право власності на земельну ділянку буде саме витяг.
Зверніть увагу на те, що державна реєстрація речових прав на земельні ділянки проводиться лише після державної реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.
Стосовно статусу рішення суду, то це рішення буде лише підставою для реєстрації права власності на земельну ділянку.

7/11/13 15:57  danielqwerty > decisionmaker    7/11/13 13:12Дерево
Так.

7/11/13 13:12  decisionmakerОтправить письмо > danielqwerty    6/11/13 21:40Дерево
Ваша земельна ділянка має кадастровий номер ?

7/11/13 13:11  decisionmakerОтправить письмо > Muiron    7/11/13 09:15Дерево
Можете обгрунтувати свою відповідь?

7/11/13 09:39  XYОтправить письмо > danielqwerty    7/11/13 09:33Дерево

7/11/13 09:39  XYОтправить письмо > danielqwerty    7/11/13 09:33Дерево

7/11/13 09:33  danielqwerty > Muiron    7/11/13 09:15Дерево
Одни говорят, что будет другие говорят, что только "витяг".

Кто еще, что скажет ?

7/11/13 09:15  MuironОтправить письмо > danielqwerty    7/11/13 08:59Дерево
Свидетельство будет.

7/11/13 08:59  danielqwerty > danielqwerty    6/11/13 21:40Дерево
???

6/11/13 21:40  danielqwerty   Дерево
Якщо в судовому порядку визнано право власності на земельну ділянку у порядку спадкування (Відсутній був правовстановлюючий документ), то після цього реєстраційна видає тільки витяг ? Чи і свідоцтво також відповідно ст. 18 ЗУ "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" ?
Якщо свідоцтво не видає, то який тоді буде документ, що підтверджує право власності ? Рішення суду ?
Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100