RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Міська страхова компанія не виплачує суму страхового відшкодування вже з 2011 року.


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/12/13 23:55  0969128373Отправить письмо   Дерево
Доброго дня!
Напевно багато хто з нас постраждав від бездільності ПрАТ "Міська страхова компанія".
Особисто нам вже починаючи із 2011 року ПрАТ "Міська страхова компанія" (надалі - боржник) не виплачує суму страхового відшкодування.
У нас, напевно як і у більшості з Вас, є рішення суду (яке набрало законної сили), відкрите виконавче провадження (в порядку виконання якого державний виконавець не може виконати вимоги стягувача, оскільки у боржника відсутнє будь-яке майно...). Більш того, виконавча служба не може знайти боржника за адресою його реєстрації...
Я пропоную всім, кому заборгувала ПрАТ "Міська страхова компанія" суму страхового відшкодування за будь-яким видом страхування, розпочати процедуру банкротства нашого боржника.
Відповідно до змісту ч. 3 ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом": "Справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом".
Таким чином, нам необхідно зібрати кредиторів, яким ПрАТ "Містка страхова компанія" заборгувала суму страхових виплат загальним розміром 365400 грн.
У разі визнання боржника банкрутом - його зобовязання по виплаті страхових сум бере на себе МТСБУ.
На мою думку - це один із небагатьох шляхів отримання наших коштів із боржника.
Пропоную всім бажаючим приєднуватись!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100