RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відповідь на скаргу податкової більш ніж 20 днів-скарга вважається задоволеною?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/10/18 08:16  i-h lawyer > Konstantin_D    27/09/18 11:38Дерево
я б оскаржувала ППР і вказувала, що по строкам вони вийшли за рамки.

27/09/18 11:38  Konstantin_DОтправить письмо > Marlboro!    31/12/13 21:26Дерево
Намагаюсь зрозуміти наступне.

Згідно п.56.9. ст.56 ПКУ - протягом 20 днів, наступних за днем отримання скарги, орган ДФС повинен прийняти рішення за скаргою або прийняти рішення про продовження строку розгляду скарги.
Якщо немає немає ні продовження, ні рішення за скаргою - скарга вважається повністю задоволеною на користь платника податків з дня, наступного за останнім днем зазначених строків.

А який сенс такого задоволення?

Є два ППР, на які до ДФС направлені скарги, скарги отримані (є чек, повідомлення про вручення та опис вкладення, де зазначені реквізити кожного ППР).

У встановлений 20-денний строк ДФС направляє рішення про продовження строку розгляду скарги на одне ППР, про інше - ні слова.

На сьогодні ДФС стверджує, що другу скаргу (ту, по якій строк розгляду не продовжувався) вона і не отримувала взагалі.

Тобто з огляду на документи (скарга+опис+чек+повідомлення про вручення) - скарга задоволена (отримана ДФС, але відповіді на скаргу немає).

Але за ст.60 ПКУ у таких випадках ППР не вважається відкликаним.
Та й ніде не зазначається, що ППР у таком випадку є і скасованим.

Була ідея звернення із позовом до суду про визнання ППР скасованим. Все ж таки доводити факт задовоення скарги і простіше і надійніше, ніж товарність господарської операції.
Але судової практики не знайшов.

Подавати позов до суду про скасування цього ж ППР?
Теж не бачу сенсу.
Треба ж буде описувати процедуру адміністративного оскарження, а згідно закону за її результатами скарга вважається задоволеною.
Тобто фактично і предмету спору-то немає.

2/01/14 07:24  kozub_Отправить письмо > Marlboro!    31/12/13 21:26Дерево
ч.4 ст. 8 ЗУ О ЕСВ
"Порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску
визначається цим Законом, в частині адміністрування - Податковим кодексом України..."

Але ж всерівно , не 20 днів , а 30 днів - дуже шкода,а я ще лист грізний 28 грудня в податкову відправив, про задоволення на свою користь.

Тепер тільки в суд.

31/12/13 21:26  Marlboro! > kozub_    31/12/13 17:22Дерево
Там надо сделать скидку на положения ч.4 ст. 8 ЗУ О ЕСВ после изменений.
Учитываем НКУ, но только если своей ЕСВ-шной нормативки недостаточно для регулирования последнего.

31/12/13 17:22  kozub_Отправить письмо > Marlboro!    31/12/13 14:38Дерево
Ви мабуть праві:
Податковий кодекс
1.3. Цей Кодекс не регулює питання погашення податкових зобов'язань або стягнення податкового боргу з осіб, на яких поширюються судові процедури, визначені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", з банків, на які поширюються норми Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", та погашення зобов'язань зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

31/12/13 14:38  Marlboro! > kozub_    30/12/13 10:51Дерево
НКУ распространяется на ЕСВ частично.
Например, тут надо скорее читать - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
В частности, пункты 4.1 и 5.7.

30/12/13 10:51  kozub_Отправить письмо > Козак-вітер    30/12/13 01:59Дерево
Відіслав 28.11.2013
Отримали 02.12.2013
+20 днів
Вважаю з 23.12.2013 скаргу повністю задоволенною?

Чи розповсюджується дія ПКУ на закон " Про єдиний соціальний внесок"?

30/12/13 01:59  Козак-вітерОтправить письмо > kozub_    28/12/13 16:32Дерево
20 днів рахується з дати отримання скарги податковою а не з дати відправлення.
як ви надсилали скргу? якщо поштою, то перевірте коли вони її отримали

28/12/13 16:32  kozub_Отправить письмо   Дерево
Прийшла вимога податкової по сплаті боргу(недоїмка) поповоду ЄСВ.
Написав адміністративну скаргу, що я пенсіонер- чернобилєц отримую пенсію і не повинен платити ЄСВ.Обласна податкова отримала мою скаргу 02.12.2013 і пише мені відповідь 25.12.2013 , що мені відмовленно, яку я отримую 28.12.2013. Чи можна вважати свою скаргу повністю задоволеною відповідно до ст 56.9 ч.2 ПК України? Та як про це сказати податківцям!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100