RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Выплаты участникам боевых действий


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/01/14 22:41  vvk1   Дерево
Добрий вечір!
Суд винес ухвалу про зміну порядку виконання судового рішення – доплатити кошти участнику бойових дій до одноразової грошової допомоги до 5 травня за 2011 р. від боржника - Відділ соціального захисту населення Шевченківської районної адміністрації міської ради, через Державну казначейську службу України.
Прошу пояснити – заява пишется и відправляється в Головне управління Державної казначейської служби України в області чи Державну казначейську службу України у Київ?
Далі.
Відповідно до п. 6 Порядку (постанова КМУ № 845) у разі прийняття рішення про стягнення коштів стягувач подає органові Казначейства в установлений зазначеним органом спосіб:
1) заяву про виконання такого рішення із зазначенням реквізитів банківського рахунка, на який слід перерахувати кошти, або даних про перерахування коштів у готівковій формі через банки або підприємства поштового зв’язку, якщо зазначений рахунок відсутній;
2) оригінал виконавчого документа;
3) судові рішення про стягнення коштів (у разі наявності);
4) оригінал або копію розрахункового документа (платіжного доручення, квитанції тощо), який підтверджує перерахування коштів до відповідного бюджету.
Прошу пояснити:
1) По п. 1 – якщо я отримую пенсию на пенсійну електронну картку (на яку до 5 травня щороку перераховують одноразову грошову допомогу, чи треба відкривати рахунок в банке?
2) По п. 4 – не розумію чи відноситься до мене ця вимога: надати копію розрахункового документа і якого?
З повагою Вадим

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100