RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оподаткування ПДВ операції з внесення нерезидентом в статутний фонд ПІІ грошових коштів


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/01/14 09:01  правовикОтправить письмо   Дерево
Чи підлягають оподаткуванню ПДВ (ввізне ПДВ) операції з внесення нерезидентом в статутний фонд ПІІ грошових коштів (іноземної валюти)?
Позиція на користь оподаткування:
Об’єктом оподаткування ПДВ є операції з везення товарів на митну територію України (п.п.в) п.185.1. ст.. 185 ПКУ). Поняття товар охоплює поняття валютні цінності (п.14.1.244, п.14.1.105 ст. 14 ПКУ, ст. 193 ЦКУ). До валютних цінностей відносяться грошові кошти в іноземній чи українській валюті (п.1 ст.1 Декрету КМУ «Про систему валютного регулювання та валютного контролю»).
Позиція проти оподаткування:
Пункт 196.1.4. ст. 196 ПКУ передбачає, що не є об’єктом оподаткування обіг валютних цінностей.

Ніде не можу знайти визначення словосполучення «обіг валютних цінностей». Я це розумію як будь-які операції з використанням валюти в якості платіжного інструменту. Думаю, це має охопити і мою ситуацію. А як дійде до суду? Практики, що Ви скажете?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100