RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оподаткування дивідендів при їх виплаті нерезиденту-ЮО


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/01/14 09:28  правовикОтправить письмо   Дерево
При виплаті дивідендів емітент (ПІІ) сплачує за свій рахунок авансовий внесок у розмірі податку на прибуток, який в подальшому зараховується в рахунок майбутніх зобов’язань щодо сплати податку на прибуток (п.153.3.2., п.153.3.3. ст.. 153 ПКУ).

Крім того, оскільки отримувач дивідендів ЮО-нерезидент, емітент додатково вже за рахунок виплачених дивідендів утримує ще 15% (за репатріацію дивідендів), якщо інше не передбачено міжнародними договорами (п.160.2. ст.160 ПКУ).

Конвенція про усунення подвійного оподаткування з державою, резидентом якої є ЮО-отримувач дивідендів, передбачає, що у випадку оподаткування дивідендів в Україні, ставка податку не може становити більше 5%.
Крім того, конвенція передбачає, що вона поширюється не тільки на податок на прибуток підприємств, а й на будь-який податок на доходи чи капітал, ідентичні або аналогічні по суті цьому податку.

Питання: чи поширюється обмеження в оподаткуванні дивідендів 5% тільки щодо податку на репатріацію дивідендів, чи ці 5% можна застосувати сукупно до авансового внеску та податку на репатріацію.
Хтось з цим на практиці зустрічався?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100