RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Смена адреса и директора КУА


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/03/19 14:42  turist37Отправить письмо > turist37    21/03/19 14:26Дерево
Останнє запитання
Як виявилось, у кандидата на посаду керівника, стаж 2,6(1) роки.
Відповідно до ліцензійних вимог, призначення керівником/виконувачем обов’язків керівника ліцензіата особи, яка не відповідає вимогам, встановленим для керівника ліцензіата, у разі звільнення керівника є підставою для зупинення Ліцензіх на строк до 1 року.

Запитання, коли комісія виявить порушення, вона прийме рішення про зупинення ліцензії. Якщо на дату прийняття рішення про зупинення ліцензії, керівник все ще не буде мати необхідного стажу (наприклад не вистачатиме місяць, а строк зупинення = 3 місяці)

чи зарахується керівнику час перебування на посаді після прийняття Комісію рішення про зупиненя ліцензії до стажу роботи на фондовому ринку ?

Я думаю, що зарахується, оскільки відповідно до пп. 2 п. 13, ч. 2 розділу 5 Ліцензійних умов "при зупиненні дії ліцензії ліцензіат не припиняє діяльності щодо обслуговування інститутів спільного інвестування ". Тобто учасник не втрачає "професійності" та продовжує обслуговувати власні ІСІ.

Буду радий почути будь-які думки.

21/03/19 14:26  turist37Отправить письмо > turist37    21/03/19 14:11Дерево
Вибачте.
В процесі пошуку змістились НПА (використав текст Умов видачі ліцензії на коемі види діяльності замість КУА) все що я писав нижче некоректно.

Відповідь по стажу все ок. Керівник повинен мати стаж 3(1) зокрема у професійному учаснику за будь-яким видом професійної діяльності на фондовому ринку.

21/03/19 14:11  turist37Отправить письмо > turist37    21/03/19 13:49Дерево
Дивлюсь попередні документи керівника (призначався в 2015р.). Аналогічна ситуація, мав 2 роки стажу, а сертифікат отримав в процесі призначення. У комісії питань не виникало, але може шось змінилось ?

21/03/19 13:49  turist37Отправить письмо > turist37    21/03/19 13:49Дерево
Питання виникло, оскільки кандидат має необхідний стаж, однак ніколи не був сертифіковани фахівцем на ф.р. (планується отримання свідоцтва до призначення)

21/03/19 13:49  turist37Отправить письмо > КУА ПИФ    6/02/14 17:29Дерево
Апну тему
Доброго дня. У зв'язку із звільненням попереднього керівника КУА, виникли запитання щодо кваліфікаійних вимог до нового керівника КУА :
п. 17 гл. 1 розділу 3 Ліцензійних умов "керівник заявника (крім банку) повинен мати стаж роботи на фондовому ринку не менше трьох років, у тому числі стаж роботи як керівної посадової особи на фондовому ринку не менше одного року"
Стаж роботи на фондовому ринку - загальний стаж роботи сертифікованого фахівця за будь-яким видом професійної діяльності у професійного учасника фондового ринку, та/або стаж роботи як керівної посадової особи в Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку та/або Комісії, та/або стаж роботи сертифікованого фахівця в саморегулівній організації чи об'єднанні професійних учасників ринку цінних паперів;

Запитання, як правильно читати ці вимоги ? :
1. Керівник повинен бути сертифікованим фахівцем та з цього часу мати стаж 3(1) рік.
або
2. Керівник повинен мати стаж 3(1) рік, та на момент призначення бути сертифікованим фахівцем.


6/02/14 17:29  КУА ПИФ > BiLL CaRSoN    3/02/14 15:07Дерево
Сделали, но не в связи с заменой директора, а в связи со сменой адреса, после получения переоформленной лицензии. Но как раз получилось так, что вложилась в 10 р.д. с даты назначения нового директора :)

3/02/14 15:08  BiLL CaRSoN > GoGo    27/01/14 12:17Дерево
GoGo, интересно это у Вас надежда такая или опасение что "не будет"?

3/02/14 15:07  BiLL CaRSoN > КУА ПИФ    24/01/14 16:16Дерево
Возможно Вы это сделали. При замене директора как отдельной процедуры есть необходимость ещё в замене формочки 2 (регистрационная карта) из 296 Положения про реестр финустанов, которая подавалась с заявлением на включение в реестр финустанов. Там 10 р.дней, за которыми может и не следит никто по информации из верных источников.

27/01/14 12:17  GoGoОтправить письмо > gloria60    24/01/14 17:20Дерево
)) щас точно никто не заметит ...а скоро может и нкцпфр не будет...

24/01/14 17:20  gloria60 > КУА ПИФ    24/01/14 17:11Дерево
Та не парьтесь.. Чё ж теперь.. Думаю, 99% что это никто не заметит :) Уж больно хитренькая и маленькая такая весчь :)

24/01/14 17:11  КУА ПИФ > gloria60    24/01/14 16:35Дерево
о боже... судя по всему я тоже проморгала это. А что за это будет? )

24/01/14 16:35  gloria60 > КУА ПИФ    24/01/14 16:16Дерево
Посмотрите по ПИФам: там есть в пакете доков по регламентам-проспектам ПИФа такой документ как Довідка про КУА (директор, телефон, лицензия), 7 рабочих дней с даты изменений (я проспала в свое время, когда дир у меня менялся)

24/01/14 16:16  КУА ПИФ   Дерево
Уважаемые знатоки! :)
Подскажите, ничего ли я не забыла сделать (помимо обычных действий - протоколы, устав, нотариус,регистратор, банк). Может быть новичкам типа меня это тоже пригодится...
Смена адреса:
1. переоформление лицензии.
2. Форма №1-ФМ в фин.мон.
3. замена свидетельства о включении в реестр фин.установ.
4. уведомление УАИБ в программе "Клиент" и пакет в бумажном виде.
5. Замена даных на сайте КУА
6. Пакет в НДУ
Замена директора:
1. Фин.мон.
2. уведомление УАИБ в программе "Клиент" и пакет в бумажном виде.
3. пакет в НКЦПФР + заполнение информации на их сайте
4. НДУ (пакет док-в и замена ключей)
5. Змины в Проспект и Регламент ПИФа
Спасибо всем откликнувшимся!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100