RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

отримання кадастрового № при наявності Державного акту на постійне користування землею


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/02/14 11:00  nedotopa-naОтправить письмо   Дерево
Прошу Вас надати консультацію: на даний час призупинено оформлення та видачу Права власності на гаражі в гаражно - будівельних кооперативах м. Кривого Рогу які не мають № земельного кодастра (копію листа надаю).
ГБК «Автомобіліст» розміщений за адресою: 50089, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Тернівський район, балка « Приворотна » згідно Державного Акту на право постійного користування землею гаражно-будівельного кооператива "Автомобіліст" відповідно до рішення виконкому Криворізької міської Ради народних депутатів від 08.06.1994 року № 271/1/ в межах плану зовнішніх меж землекористування № 25. Акт зареєстровано в книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 189 від 17 листопада 1994 року.
При зверненні до підприємств (всі практично приватні) називаються практично астрономічні суми більше 10 тис. грн одразу і значні терміни виконання робіт.
Не зрозуміло при оформлені Державного акту на постійне користування землею проводилися всі виміри є всі плани, топографічна зйомка то що…кооператив знаходиться в межах земельної відведеної ділянки (навіть не забудований) та є всі право установчі документи.
Допоможіть, підкажіть будь ласка куди потрібно звернутись з даного питання…

З повагою, та надією на консультацію, допомогу,

Голова ГБК «Автомобіліст»
Недотопа Микола Антонович

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100