RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Забезпечення позову і судовий збір


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/05/18 14:29  kyivlegalОтправить письмо > Alexandr775    18/02/14 18:00Дерево
У разі коли в ПОЗОВНІЙ заяві об’єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.

Заява про забезпечення позову не є позовною заявою.
Якщо у заяві про забезпечення позову об’єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується як ?

18/02/14 18:00  Alexandr775 > novak1    18/02/14 16:42Дерево
Відносини пов’язані з державною реєстрацією прав на нерухоме майно та їх обтяжень регулює Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», нова редакція якого набрала чинності з 01.01.2013.
Відповідно до цього Закону державна реєстрація обтяжень нерухомого майна здійснюється в Державному реєстрі прав органами державної реєстрації прав на підставі постанови державного виконавця про накладення арешту на нерухоме майно.Ухвала суду про забезпечення позову, надсилається одразу ж у виконавчу службу,і вже державний виконавецьвиносить постанову про арешт майна ,та звертається з відповідною заявою до реєстраційної служби.Хоча раніше державні виконавці самостійно накладали арешт через єдиний реєстр.

18/02/14 16:42  novak1Отправить письмо > novak1    18/02/14 15:11Дерево
тоді хоч таке, суміжне питання:
Ухвали суду про забезпечення позову надсилаються, наприклад щодо арешту квартири, одразу в реєстраційну службу чи у виконавчу? Разом з ухвалою суд відправляє спеціальну форму заяви про обтяження нерух.майна? Яка взагалі процедура реального арешту

18/02/14 15:11  novak1Отправить письмо > novak1    17/02/14 12:29Дерево
up

17/02/14 12:29  novak1Отправить письмо > novak1    17/02/14 10:23Дерево
по другому питанню ВГС зазначив

2.5. Законом передбачено (абзац третій частини другої статті 6) зменшення розміру судового збору з позовної заяви, поданої після подання заяви про вжиття запобіжних заходів або забезпечення позову, на розмір судового збору, сплаченого за подання заяви про вжиття запобіжних заходів чи заяви про забезпечення позову. Зазначене зменшення розміру судового збору здійснюється і в разі одночасного (в один і той же день) подання до господарського суду позовної заяви і заяви про забезпечення позову, в тому числі при об'єднанні їх в одному документі.

А ось по цивільним є щось?

17/02/14 10:23  novak1Отправить письмо   Дерево
Виникло два питання по забезпеченню позову.
1. Якщо в цивільному процесі заявляємо грошову вимогу солідарно до двох осіб чи потрібно платити судовий збір про забезпеченню позову окремо по кожному відповідачу?
2. В ч.4 ст82 ЦПК пише "У разі подання позовної заяви після подання заяви про забезпечення доказів або позову розмір судового збору зменшується на розмір судового збору, сплаченого за відповідну заяву про забезпечення доказів або позову"
Якщо подамо позов і заяву про забезпечення позову одночасно то чи буде покривати сплата судового збору за подачу позову судовий збір по забезпеченню позову?

Наприклад суд.збір по позову 500 грн.
Забезпечення позову - 121,80 грн
Чи можна подати платіжку тільки на 500 грн.?

Як мінімізувати судові витрати в моєму випадку?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100